+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, BoudyPRODEJNABÍDKA REALIT   »   RODINNÉ DOMY

Fotografie

PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy

Informace

prodáno
Typ nemovitosti:rodinný dům
Cena:1.800.000 Kč
Obec:Jesenice - Boudy
Okres:Příbram
Kraj:Středočeský
Plocha:115 m2
Plocha pozemku:977 m2
ENB:G

Popis

Na okraji osady Přední Boudy, Jesenice u Sedlčan na pozemku 977 m2 prodáváme původní chalupu malého zemědělce do L. Velkým nákladem je již takřka přestavena a zmodernizována dle současných nároků na pohodlné rekreační bydlení. 
Je z části podsklepená, má sedlovou střechou s opraveným krovem a novou střešní krytinou Bramac. V podkroví je i nedokončená místnost ve štítu. V přízemí je nová místnost 40 m2 - obytná ložnice s krbokamny, na ní navazuje kuchyně a sociálka. Nová koupelna s rohovou vanou, a i s připravenou sprchou, druhá toaleta. V původní chalupě je hala s přípravou schodiště do podkroví, ale i 2 původní místnosti do štítu. Na dvoře je nová kotelna s kotlem Dakon na TP, ale i akumulační zásobník na TV. Nové rozvody a radiátory ÚT, el. 230/400V, studna, jímka, el. bojler na TUV. Zemědělské stavby upraveny na garáž, sklady, dřevník. Ideální prázdninová krajina, Za zády je les se zříceninou hradu Zvěřinec, před Vámi daleký výhled do kopečkovaté krajiny Sedlčanska. Vzdálenost -  Sedlčany 10 km, Praha 70 km, Monínec 10 km.
2016 ....... 2017 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz