+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

video
PRODEJ sídla, domu v Příbrami VI - B. Horách Na vlastním rovinném pozemku 2678 m2, bývalého statku, jsou celkem 3 stavby. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
rezervováno
Prodej nového, komfortního domu s velkým pozemkem v Ostrově u Tochovic V čarokrásné, venkovské krajině, na polosamotě, nabízíme ke koupi nový RD postavený dle individuálního návrhu předního architekta. Celkový pozemek je 10.413 m2, velice vhodný i pro chov. Ostrov  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRODEJ velkého činžovního domu v Příbrami III - Barandov Ke koupi nabízíme na vlastním pozemku o výměře 2.057 m2 profesionálně postavený prvorepublikový dům o zast. pl. 290 m2 + terasy. Dům má 1 podzemní a 4 nadzemní podlaží. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
prodáno
Prodej bytového domu Nové Dvory u Dobříše Na vlastním pozemku o výměře celkem 1584 m2 prodáváme činžovní dům se 6 byty. Nové Dvory  (okres Příbram, Středočeský kraj kraj)
prodáno
Prodej RD a domu k podnikání v Příbrami VIII celkem 3 stavby, pozemek 563m2, vhodné pro bydlení a podnikání
prodáno
Prodej domu, vily továrníka v Kamýku nad Vltavou Na vlastním rovinném a oploceném pozemku o celkové výměře 696 m2, poblíž centra. Kamých nad Vltavou  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ rod. domu Lochovice – Obora Na vlastním rovinném pozemku velikosti 373 m2 prodáme starší RD, kde byla zahájena jeho modernizace. Lochovice - Obora  (okres Beroun, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem RD, chalupy v Oborách K pronájmu nabízíme původní chalupu malého zemědělce, která ovšem byl zmodernizována. Obytná plocha je 2+k.k. se sprchou, spl. WC, techn. místností o výměře necelých 50 m2. K tomu dále bývalý chlév, dnes i spol. místnost 45 m2 či dílna, stodůlka - jako g Obory  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej RD pod CHKO Brdy ve Věšíně Prodáme RD z r. 1933, kde ale již byla zahájena jeho vnitřní modernizace. Celkový rovinný pozemek má výměru 429 m2. Věšín  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
prodáno
PRODEJ chalupy u Orlické přehrady, Kamenná u Bohostic Chalupa na vlastním pozemku 1.005 m2 v překrásné,kopečkovité, venkovské krajině.
prodáno
PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání na vlastním rovinném oploceném pozemku 823 m2 prodáme větší domy se zázemím vhodných i pro podnikání.
2016 ....... 2019 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz