+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

video
změna
PRODEJ zánovního domu 50 km jižně od Prahy, Sedlčansko Ke koupi nabízíme zcela podsklepený RD z r. 1983 v původním zachovalém stavu s pozemkem celkem 858 m2. Dům je zcela podsklepený, je zde garáž, dílna, kotelna ÚT na tuhá paliva, sklady. V přízemí je byt vel. 2+1 s koupelnou, WC, v podkroví 2 pokoje, půda. Suchdol, Prosenická Lhota  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
PRODEJ RD v Dolních Hbitech Ke koupi nabízíme pozemek o výměře 1.049 m2 se stavbou RD z roku 1965 a zděnou dvojgaráží z roku 1973. Dům je částečně podsklepený, zde je kotelna, uhelna, rozvody. Přes závětří vstoupíte do chodby, odtud do většího bytu 2+1 s příslušenstvím. Dolní Hbity  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
PRODEJ prvorepublikové vily Petrovice - Kojetín. Prodáme velice výstavnou, profesionálně vystavěnou vilu z r. 1933 kde byly až 4 byty. Vše na rovinném a oploceném pozemku celkem 1.380 m2. V zahradě je i dřevník, stodůlka a 2 studny. Vila je z větší části podsklepená, V přízemí je 8 místností, 2 koupelny Petrovice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
rezervováno
PRONÁJEM zánovního řadového domu v Příbrami II. K pronájmu nabízíme krajní, řadový RD stáří 23 let, který je ovšem průběžně modernizován a vylepšován. Pozemek 400 m2 je se zahradními úpravami a dům je připojen na všechny sítě, má ÚT na plyn. V přízemí je závětří i ke garážování, garáž s el. vraty, přij Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ RD, chalupy v Lázu. Ke koupi nabízíme starší RD, chalupu s pozemkem o celkové výměře 657 m2. Má obytné přízemí, pod sedlovou střechou je nevyužívaná půda. Dům prošel opravami a modernizací. Dnes má moderní byt velikosti 3+k.k., garáž, technickou místnost využívanou i jako l Láz  (okres Příbram, Středočeský kraj)
rezervováno
Prodej rodinného domu v Obecnici Ke koupi nabízíme starší, zcela podsklepený RD se sedlovou střechou, kde v přízemí, které je po revitalizaci je pěkný byt 3+kk s koupelnou a spl. WC. Výměra bytu je cca 65 m2. Obecnice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRODEJ multifunkčního domu ve Vimperku. Ke koupi nabízíme komerční dům ve Vimperku u hlavní silnice na hraniční přechod Strážný, s celkovým pozemkem 925 m2. V přízemí je restaurace s venkovní terasou, úplným vybavením a s nerezovou kuchyní se zázemím. V II. nadzemní podlaží je byt 2+kk , 1+kk, Vimperk  (okres Prachatice, Jihočeský kraj kraj)
prodáno
PRODEJ velkého multifunkčního domu v Pičíně Ke koupi nabízíme velký dům z r. 1940 s pozemkem celkem 1096 m2. V domě kromě bytu byl původní hostinec, v patře taneční sál o velikosti 156 m2. Po znárodnění upraven na kino. Na dům navazují stáje, naproti jsou původní kolny. Pičín  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej RD v Rožmitále pod Třemšínem Ke koupi nabízíme na rovinném, oploceném pozemku 946 m2 rodinný dům z roku 1965. Na pozemku je navíc i samostatná stavba zděné garáže, kolny, kurníku, skleníku. Vlastní dům je z poloviny podlsklepený. V přízemí má byt 3+1 s koupenou, sam. WC. V patře jso Rožmitál pod Třemšínem  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ sídla, domu v Příbrami VI - B. Horách Na vlastním rovinném pozemku 2678 m2, bývalého statku, jsou celkem 3 stavby. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ pěkné, zrekonstruované chalupy na Vysočině Ke koupi nabízíme zrekonstruovanou chalupa malého zemědělce se stodůlkou, vše na celkovém uzavřeném pozemku 1.475 m2. Dnes je nemovitost využívaná k rekreaci. Stojčín  (okres Pelhřimov, Vysočina kraj)
prodáno
Prodej rodinného domu v Obecnici Ke koupi nabízíme starší, částečně podsklepený RD se sedlovou střechou, kde v přízemí, takřka v původním stavu je byt 3+1 s koupelnou a spl. WC. Výměra bytu je cca 75 m2. Obecnice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ RD v Pičíně s velkou zahradou Ke koupi nabízíme na pozemku (dvojparcele) o výměře 1780 m2 starší RD se zahájenou dostavbou, se stavební dokumentací a stavebním povolením. Dům je částečně podsklepený, v přízemí má verandu a 4 místnosti s halou, sociálním zázemím. Pičín  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ velkého činžovního domu v Příbrami III - Barandov Ke koupi nabízíme na vlastním pozemku o výměře 2.057 m2 profesionálně postavený prvorepublikový dům o zast. pl. 290 m2 + terasy. Dům má 1 podzemní a 4 nadzemní podlaží. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2020 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz