+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

video
sleva
PRODEJ sídla, domu v Příbrami VI - B. Horách Na vlastním rovinném pozemku 2678 m2, bývalého statku, jsou celkem 3 stavby. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
sleva
PRODEJ nového rodinného sídla 5 km od Prahy Nový dům o velikosti 6+1 s bohatým příslušenstvím na pozemku o výměře 3.938m2 Březová-Oleško  (okres Praha západ, Středočeský kraj)
rezervováno
PRODEJ pěkné, zrekonstruované chalupy na Vysočině Ke koupi nabízíme zrekonstruovanou chalupa malého zemědělce se stodůlkou, vše na celkovém uzavřeném pozemku 1.475 m2. Dnes je nemovitost využívaná k rekreaci. Stojčín  (okres Pelhřimov, Vysočina kraj)
rezervováno
Prodej rodinného domu v Obecnici Ke koupi nabízíme starší, částečně podsklepený RD se sedlovou střechou, kde v přízemí, takřka v původním stavu je byt 3+1 s koupelnou a spl. WC. Výměra bytu je cca 75 m2. Obecnice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Prodej rodinného domu v Obecnici Ke koupi nabízíme starší, zcela podsklepený RD se sedlovou střechou, kde v přízemí, které je po revitalizaci je pěkný byt 3+kk s koupelnou a spl. WC. Výměra bytu je cca 65 m2. Obecnice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ RD v Pičíně s velkou zahradou Ke koupi nabízíme na pozemku (dvojparcele) o výměře 1780 m2 starší RD se zahájenou dostavbou, se stavební dokumentací a stavebním povolením. Dům je částečně podsklepený, v přízemí má verandu a 4 místnosti s halou, sociálním zázemím. Pičín  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej nového, komfortního domu s velkým pozemkem v Ostrově u Tochovic V čarokrásné, venkovské krajině, na polosamotě, nabízíme ke koupi nový RD postavený dle individuálního návrhu předního architekta. Celkový pozemek je 10.413 m2, velice vhodný i pro chov. Ostrov  (okres Příbram, Středočeský kraj)
rezervováno
PRODEJ velkého činžovního domu v Příbrami III - Barandov Ke koupi nabízíme na vlastním pozemku o výměře 2.057 m2 profesionálně postavený prvorepublikový dům o zast. pl. 290 m2 + terasy. Dům má 1 podzemní a 4 nadzemní podlaží. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2019 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz