+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

novinka
video
PRODEJ chaty v CHKO Brdy, u Sobeňského rybníka u Rožmitálu pod Třemšínem Zařízená chata v krásném lesním prostředí. Rožmitál pod Třemšínem  (okres Příbram, Středočeksý kraj)
prodáno
PRODEJ starožitné původní chalupy v Příbrami - Žežicích Na vlastním pozemku celkem 799 m2, který je ve dvou výškových rovinách, stojí původní hornická chaloupka. Stojí na velkém kamenném podsklepení a terase. Spodní část je rovinná, má vjezd na pozemek, garáž, zahradu se studnou, mohutný ořech. Mohutné kamenn Příbram, Žežice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej chalupy v Kozárovicích, Orlická přehrada V obci Kozárovice, nedaleko Orlické přehrady na vlastním uzavřeném pozemku 958 m2, je původní chalupa malého zemědělce se stodolou, vše tvaru do L. Proběhla zde celková a velmi nákladná … Kozárovice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Chata u Orlické přehrady - Nevězice Na vlastním pozemku 378 m2 + 148 m2 pronajatém od obce, stojí velice komfortní dřevěná chata. V přízemí přes terasu vejdete do obýváku s kamny JOTUL, za nimi je nová kuchyně, nově zrekonstruovaná … Nevězice  (okres Písek, Jihočeský kraj)
prodáno
Prodej chalupy v Oborách Chalupa s dispozicí 2+1 na oploceném pozemku 928 m2, kde byla dostavěná nová sociální část, nová plastové okna, zateplé podhledy. Na chalupa navazuje část bývalé stodoly, která je dnes využívána jako dílna a kolna na nářadí. Obory  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ chaty v Nové Vsi pod Pleší, ve skupině Na Závisti pozemek 515 m2, chata má zateplenou fasádu, z poloviny dřevostavba Nová Ves pod Pleší  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2017 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz