+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

video
sleva
Prodej pěkného bytu 2+k.k. v centru Hostomic v 1. patře historického domu, výměra bytu 61 m2 Hostomice  (okres Beroun, Středočeský kraj)
video
sleva
PRODEJ bytu 3+1/L v Příbrami VII Byt je mimořádný, zrekonstruovaný, s okny na 3 světové strany. Je o velikosti 3+1 s lodžií a nachází se ve druhém patře. Byt je po rekonstrukci, má nově udělanou i dispozici se samostatnou toaletou, v koupelně je rohová vana, nové obklady. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej 2+1 s balkonem v Příbrami VII, ul. Hornických učňů V revitalizovaném, zatepleném cihlovém domě, v jeho 1. patře prodáme byt vel. 2+1 o výměře 59,9 m2. Byt má 1 x balkón z obývacího pokoje. Prošel modernizací, má plastová okna, novou koupelnu společnou s WC, nové obklady, dlažby, zařizovací předměty. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
rezervováno
Prodej bytu 2+1 v Příbrami VII v blízkosti náměstí 17. listopadu, o výměře 56,86 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem 2+1 v Příbrami VII, ul. Edvarda Beneše Ve zcela revitalizovaném, zatepleném cihlovém domě, v jeho zvýšeném přízemí nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt v OV vel. 2+1. Byt je po kompletní rekonstrukci. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem 3+1/L, 87 m2 v Příbrami VIII, ul. Školní Nabízíme pronájem velkého cihlového bytu s výtahem, o velikosti 3+1 s lodžií, o výměře 87,3 m2. Byt má šatnu, halu, velkou kuchyni se spížní skříní, a prošel základní revitalizací. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 3+1/L v Příbrami Byt v OV vel. 3+1 s lodžií v 1. patře cihlového domu o výměře 63,4 m2 s lodžii 3 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM suché, zděné, řadové garáže v Příbrami IV, ul. Anenská Nabízíme k pronajmutí, suchou, řadovou, zděnou garáž, která má zcela nová ocelová dvoukřídlá vrata a příčky z obou stran. Garáž je vyklizená, vybílená a na střeše má nové gumoasfaltové pásy. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem bytu 2+k.k. v Příbrami V - Zdaboři Byt je o velikosti 2+kk ve 2. patře panelového, revitalizovaného domu v Příbrami V, ul. Slunná. Celková výměra včetně sklepa je 45,82 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 1+1 s balkonem v Příbrami VII, ul. Komenského V zatepleném, cihlovém domě, v posledním 2. patře prodáme byt v OV vel 1+1 s balkonem. Byt má výměru včetně sklepa 39 m2 a balkon 2 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej bytu v OV vel. 2+kk v Březnici V revitalizovaném domě, v jeho 1. patře prodáme byt 2+kk , o výměře 45 m2. Březnice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej bytu 3+1 v OV v Březnici 1. patro v revitalizovaném domě, výměra 74 m2, plastová okna Březnice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej bytu 2+kk, Příbram VII, ul. Ant. Dvořáka. Prodáme zcela zmodernizovaný byt v OV, původně 1+1, dnes 2+k.k. o celkové výměře 44,5 m2 včetně 2 sklepů. Byt je rovněž v revitalizovaném cihlovém domě ve zvýšeném přízemí s okny do tichého vnitrobloku. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2019 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz