+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

novinka
PRONÁJEM bytu 1+kk, Příbram VII, ul. Jana Drdy Nabízíme k pronájmu ve zcela revitalizovaném domě, v jeho 3. patře s výtahem zrekonstruovaný byt vel. 1+k.k. se sklepem. Celkem byt má výměru 30 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
pronajato
PRONÁJEM zrekonstruovaného bytu 2+1 v Příbrami VII, ul. Edvarda Beneše Ve zcela revitalizovaném, zatepleném cihlovém domě, v jeho zvýšeném přízemí nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt v OV vel. 2+1. Byt je po kompletní rekonstrukci. Celková výměra bytu je 51,3 m2 a nachází se pod náměstím 17. listopadu v ulici Edvard Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
PRODEJ bytu 1+kk, 22,8 m2, v Příbrami I, ul. Plzeňská Ve zcela revitalizovaném věžovém domě, v jeho 8. patře z 10., nabízíme ke koupi byt vel. 1+k.k., který již má plastová okna a velké francouzské dveře se zábradlím. Byt je v OV se sklepem o výměře 22,8 m2.
prodáno
PRODEJ zrekontruovaného bytu 2+1 v Příbrami VII, ul. Mariánská Ke koupi nabízíme zcela zrekonstruovaný byt 2+1 ve 2. patře cihlového domu v Příbrami VII, v Mariánské ulici. Celková výměra bytu je 57,8 m2. Byt prošel kompletní, nákladnou rekonstrukcí, má například plastová okna se žaluziemi, novou kuchyňkou linku. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM byt 2+1/B v Příbrami IV, ul. Hornických učňů V revitalizovaném, zatepleném cihlovém domě, v jeho 1. patře nabízíme k pronájmu byt vel. 2+1 o výměře 59,9 m2 + má 1x balkón z obývacího pokoje. Byt prošel modernizací, má plastová okna, novou koupelnu společnou s WC, nové obklady, dlažby, zařizovací pře Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 1+1 v Příbrami VII, ul. Politických vězňů. Ke koupi nabízíme byt 1+1 ve 3. patře cihlového domu v Příbrami VII, ul. Politických vězňů u nám. 17. listopadu. Okna z bytu jsou orientovány do vnitrobloku, tedy do zeleně a klidu. Celková výměna bytu včetně sklepní kóje je 39,5 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 3+kk s balkonem na nám. 17. listopadu v Příbrami VII. Ke koupi nabízíme modernizovaný byt 3+kk z původního 3+1, který je ve 2. patře revitalizovaného, cihlového domu v Příbrami VII, na nám. 17. listopadu. Celková výměra bytu včetně sklepa bez balkonu je 87 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem zrekonstruovaného, zařízeného bytu 2+k.k v Příbrami VII. Jedná se o zrekonstruovaný atypický byt 2+kk ve zděném, cihlovém domě ve 4. patře, bez výtahu. Vlastní byt má celkovou výměru 48,5 m2, zděnou obloženou koupelnu s vanou, zánovní kuchyni se sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou nádobí, Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM garsonky v přízemí historického domu v centru Příbramě. V opraveném historickém a nově zrekonstruovaném domě pronajmeme garsonku o celkové výměře 24,7 m2. Má okna do obytného dvorku, který lze i spoluužívat. Vhodné pro 1 osobu. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej pěkného bytu 2+k.k. v centru Hostomic v 1. patře historického domu, výměra bytu 61 m2 Hostomice  (okres Beroun, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 3+1/L v Příbrami VII Byt je mimořádný, zrekonstruovaný, s okny na 3 světové strany. Je o velikosti 3+1 s lodžií a nachází se ve druhém patře. Byt je po rekonstrukci, má nově udělanou i dispozici se samostatnou toaletou, v koupelně je rohová vana, nové obklady. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej bytu 2+1 v Příbrami VII v blízkosti náměstí 17. listopadu, o výměře 56,86 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM zařízeného 1+kk, 23,1 m2 v Příbrami I, ul. Plzeňská K pronájmu nabízíme zařízený byt 1+kk o velikosti 23,1 m2. K bytu patří i sklepní kóje. Vhodné pro 1 osobu, kde měsíční záloha na služby je 1.900,-Kč Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem bytu 2+k.k. v Příbrami V - Zdaboři Byt je o velikosti 2+kk ve 2. patře panelového, revitalizovaného domu v Příbrami V, ul. Slunná. Celková výměra včetně sklepa je 45,82 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2019 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz