+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

novinka
rezervováno
PRODEJ bytu 3+1/B v Rakovníku, ul. Malcova. Nabízíme ke koupi byt v OV vel 3+1 s balonem ve 4. patře zděného, zatepleného domu o velikosti 61 m2 a sklepem 5,82 m2. Celkem tedy vše 67 m2. U domu je i parkovací stání. Vlastní dům je zděný, je po revitalizaci se zateplenou fasádou, má plastová okna a Rakovník  (okres Rakovník, Středočeský kraj)
novinka
PRONÁJEM bytu 1+kk, Příbram VII, ul. Jana Drdy V revitalizovaném domě, v jeho 3. patře s výtahem pronajmeme zrekonstruovaný byt 1+k.k. se sklepem o výměře 30 m2. Byt má zánovní kuchyňskou linku s troubou, zabudovaným dvojvařičem, lednicí a digestoří. Vyzdená koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlo. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM modernizovaného bytu 2+1 s balkónem v Příbrami VII, nám. 17. listopadu Jedná se o byt 2+1 s balkonem, kde proběhla vkusná rekonstrukce. Zděná sociální část, nové dlažby, parkety, dveře, rekonstrukce elektrické sítě, nová kuchyně s vestavěnými spotřebiči, plastová okna. Kuchyně 12,4 m2, pokoje 17 a 14,5 m2, koupelna 2,5 m2, W Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
rezervováno
PRODEJ zánovního bytu 3+kk s terasou 3 km od Příbrami. Ke koupi nabízíme 3 km od Příbrami ve viladomě, kde jsou celkem 4 byty, byt o velikosti 3+kk s terasou. V oplocení před domem je zpěvněná plocha na parkování. Jinak je dům oblkopen udržovanou společnou zahradou s posezením. Stáří bytu je 9 let a je o cel Lhota u Příbramě  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM 1+kk v Příbrami I, ul. Plzeňská K pronájmu nabízíme nezařízený byt 1+kk o velikosti 23,1 m2 ve 3. patře věžového domu v Příbrami I, ul. Plzeňská. K bytu patří i sklepní kóje. Vhodné pro 1 osobu, kde měsíční záloha na služby je 1.522 Kč + elektřina. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
rezervováno
PRODEJ zděného bytu 2+1, 57,46 m2, v Příbrami - Vysoké Peci V zatepleném zděném domě v jeho zvýšeném přízemí nabízíme ke koupi byt vel. 2+1 s celkovou výměrou 57,46 m2. Kuchyně má výměru 13,5 m2, pokoje 13,3, 14,5, koupelna s WC 4,30, předsíň 2,50, a 2 sklepy celkem 9,46 m2. Bohutín - Vysoká Pec  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ zmodernizovaného bytu 3+1 v Jincích, ul. Čsl. dělostřelců Ve zvýšeném přízemí cihlového domu nabízíme ke koupi byt vel 3+1 s celkovou výměrou 82,6 m2 včetně sklepů. Byt prošel před 8 lety modernizací. V koupelně byly vyměny el. rozvody, dlažby, obklady a sanitární předměty včetně nové rohové vany. Jince  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 1+kk, Příbram VII, ul. Jana Drdy Ve zcela revitalizovaném domě, v jeho 1. patře s výtahem pronajmeme částečně zařízený byt vel. 1+k.k. se sklepem. Celkem byt má výměru 30 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM 1+kk v Příbrami VII, nám. 17. listopadu K pronajmutí nabízíme částečně rekonstruovaný byt 1+kk s balkonem o výměře 34 m2. Byt má novou elektřinu, kuchyňskou linku, podlahové krytiny, umyvadlo v koupelně a je bíle vymalovaný. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 1+kk, 22,8 m2, v Příbrami I, ul. Plzeňská Ve zcela revitalizovaném věžovém domě, v jeho 8. patře z 10., nabízíme ke koupi byt vel. 1+k.k., který již má plastová okna a velké francouzské dveře se zábradlím. Byt je v OV se sklepem o výměře 22,8 m2.
prodáno
PRODEJ zmodernizovaného 2+kk, 45 m2, OV v Rožmitále pod Třemšínem Ke koupi nabízíme zcela zmodernizovaný byt v OV vel. 2+k.k. s komorou na patře o celkové výměře včetně sklepa 45,18 m2. Byt se nalézá ve zvýšeném přízemí pětipodlažního panelového domu, ul. Sídliště. Rožmitál pod Třemšínem  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 1+kk, Příbram VII, ul. Jana Drdy Nabízíme k pronájmu ve zcela revitalizovaném domě, v jeho 3. patře s výtahem zrekonstruovaný byt vel. 1+k.k. se sklepem. Celkem byt má výměru 30 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM zrekonstruovaného bytu 2+1 v Příbrami VII, ul. Edvarda Beneše Ve zcela revitalizovaném, zatepleném cihlovém domě, v jeho zvýšeném přízemí nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt v OV vel. 2+1. Byt je po kompletní rekonstrukci. Celková výměra bytu je 51,3 m2 a nachází se pod náměstím 17. listopadu v ulici Edvard Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ zrekontruovaného bytu 2+1 v Příbrami VII, ul. Mariánská Ke koupi nabízíme zcela zrekonstruovaný byt 2+1 ve 2. patře cihlového domu v Příbrami VII, v Mariánské ulici. Celková výměra bytu je 57,8 m2. Byt prošel kompletní, nákladnou rekonstrukcí, má například plastová okna se žaluziemi, novou kuchyňkou linku. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM byt 2+1/B v Příbrami IV, ul. Hornických učňů V revitalizovaném, zatepleném cihlovém domě, v jeho 1. patře nabízíme k pronájmu byt vel. 2+1 o výměře 59,9 m2 + má 1x balkón z obývacího pokoje. Byt prošel modernizací, má plastová okna, novou koupelnu společnou s WC, nové obklady, dlažby, zařizovací pře Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem zrekonstruovaného, zařízeného bytu 2+k.k v Příbrami VII. Jedná se o zrekonstruovaný atypický byt 2+kk ve zděném, cihlovém domě ve 4. patře, bez výtahu. Vlastní byt má celkovou výměru 48,5 m2, zděnou obloženou koupelnu s vanou, zánovní kuchyni se sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou nádobí, Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM garsonky v přízemí historického domu v centru Příbramě. V opraveném historickém a nově zrekonstruovaném domě pronajmeme garsonku o celkové výměře 24,7 m2. Má okna do obytného dvorku, který lze i spoluužívat. Vhodné pro 1 osobu. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej pěkného bytu 2+k.k. v centru Hostomic v 1. patře historického domu, výměra bytu 61 m2 Hostomice  (okres Beroun, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 3+1/L v Příbrami VII Byt je mimořádný, zrekonstruovaný, s okny na 3 světové strany. Je o velikosti 3+1 s lodžií a nachází se ve druhém patře. Byt je po rekonstrukci, má nově udělanou i dispozici se samostatnou toaletou, v koupelně je rohová vana, nové obklady. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej bytu 2+1 v Příbrami VII v blízkosti náměstí 17. listopadu, o výměře 56,86 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM zařízeného 1+kk, 23,1 m2 v Příbrami I, ul. Plzeňská K pronájmu nabízíme zařízený byt 1+kk o velikosti 23,1 m2. K bytu patří i sklepní kóje. Vhodné pro 1 osobu, kde měsíční záloha na služby je 1.900,-Kč Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem bytu 2+k.k. v Příbrami V - Zdaboři Byt je o velikosti 2+kk ve 2. patře panelového, revitalizovaného domu v Příbrami V, ul. Slunná. Celková výměra včetně sklepa je 45,82 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2020 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz