+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

video
změna
PRODEJ (pronájem) obchodu na náměstí v Dobříši v OC Černá Labuť V obchodním centru Černá Labuť nabízíme na prodej obchodní jednotku 241 m2 na prodej. Po dohodě je možný i pronájem. Dobříš  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem řadové, zděné garáže v Příbrami u ZATu K pronájmu nabízíme řadovou, zděnou garáž v Příbrami VI - Březové Hory, u společnosti ZAT. Garáž je na vlastním pozemku o výměře 19 m2. Garáž má pěkná zánovní ocelová vrata, zabezpečena třemi zámky a má vysoký strop. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem garáže v Podlesí, 1600m od Kauflandu K pronájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž s ocelovými dvoukřídlými vraty na okraje obce Podlesí. Garáže je ve velmi dobrém, udržované stavu s dobře zabezpečenými vraty. Podlesí  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
změna
Pronájem obchodních prostor v areálu v Příbrami - Zdaboři v areálu bývalého ZÚNZu, nemocnice areál II - Zdaboř Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
Pronájem kanceláře 24 m2 v centru Příbrami, ul. Pražská K pronájmu nabízíme v centru města Příbrami kancelář o celkové ploše 24 m2 s podílem na společných částech budovy. Jedná se o kancelář v I. patře v domě na pěší zóně v Příbrami II, ul. Pražská. Na patře jsou i další obchodní prostory a společné taolety na Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem garáže 1600 m od Kauflandu v Podlesí. K pronájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž s ocelovými dvoukřídlými vraty na okraje obce Podlesí. Jedná se o stavbu garáže o zastavěné ploše 20 m2 s celkovým pozemkem 31 m2. Podlesí  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej garáže v Příbrami V - Zdaboř krajní, řadová, zděná garáž s vlastním pozemkem 32 m2 Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM obchodů na náměstí v Dobříši v obchodním centru Černá Labuť V obchodním centru Černá Labuť jsou samostatné obchodní jednotky, z nich některé pronajímáme, resp. lze je i po dohodě prodat. Dobříš  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ velkého, bývalého statku v Dubenci Ke koupi nabízíme statek s velkým rovinným pozemkem o celkové výměře 10. 243 m2. Usedlost je v původním udržovaném stavu a není zkažena jakoukoliv necitlivou modernizací. Dubenec  (okres Příbram, Středočeský kraj)
změna
Pronájem nebytových prostor Oblastní nemocnice Příbram - Areál II Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice v Příbrami – Zdaboři.Zde jsou různé možnosti, prostory vhodné jako kanceláře, sklady ... Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem skladových prostor v areálu v Příbrami - Zdaboř Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například skladové prostory v suterénu budovy B, kde je k dispozici celkem v 8 … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem prostoru k podnikání v Příbrami VII - Sídliště V multifunkční velké budově je k pronajmutí prostor o výměře 349 m2.
video
Pronájem kanceláří v areálu v Příbrami - Zdaboř Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například ve 2. NP v budově B, která prošla revitalizací, jsou původní ordinace dnes … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
Prodej multifunkčního areálu v Dobré Vodě u Březnice. Jedná se o původní lázně s hlavní třípodlažní budovou o zast. pl. 1907 m2. Následně zde byla kasárna Hradní stráže, která dostavěla autoprovoz, tedy hlavně ocelovou halu o zast. pl. 2.466 … Dobrá Voda  (okres Příbram, Středočeský kraj) Prodej zámku - bývalého pivovaru v Jincích Původně barokní zámek, který byl v průběhu času přestavěn na pivovar, sodovkárnu, dnes nedokončenou městskou tržnici, samoobsluhu, kino, knihovnu, atd. Jde o velký objekt do „U“ o zast. pl. 2.450 … Jince  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2019 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz