+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

novinka
video
rezervováno
Prodej garáže v Příbrami V - Zdaboř krajní, řadová, zděná garáž s vlastním pozemkem 32 m2 Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
PRONÁJEM obchodů na náměstí v Dobříši v obchodním centru Černá Labuť V obchodním centru Černá Labuť jsou samostatné obchodní jednotky, z nich některé pronajímáme, resp. lze je i po dohodě prodat. Dobříš  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
PRODEJ obchodů na náměstí v Dobříši v OC Černá Labuť V obchodním centru Černá Labuť Nabízíme na prodej některé samostatné obchodní jednotky na prodej. Po dohodě je možný i pronájem.
video
změna
Pronájem kanceláří s parkovištěm v Příbrami VII, ul. Březohorská V modernizované, administrativní budově u centra sídliště v Příbrami VII v ul. Březohorské nabízíme k pronájmu kanceláře. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM suché, zděné, řadové garáže v Příbrami IV, ul. Anenská Opravená řadová zděná garáž, která má ocelová dvoukřídlá vrata. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem kanceláře 26,8 m2 u centra staré Příbramě. Jedná se o kancelář v zánovním polyfunkčním domě v jeho 2. patře. Kancelář je vystěhovaná, pouze s podlahovou krytinou a osvětlení. Plocha kanceláře je 26,8 m2 + podíl na zázemí 6,8 m2. Na … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRODEJ velkého, bývalého statku v Dubenci Ke koupi nabízíme statek s velkým rovinným pozemkem o celkové výměře 10. 243 m2. Usedlost je v původním udržovaném stavu a není zkažena jakoukoliv necitlivou modernizací. Dubenec  (okres Příbram, Středočeský kraj)
změna
Pronájem nebytových prostor Oblastní nemocnice Příbram - Areál II Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice v Příbrami – Zdaboři.Zde jsou různé možnosti, prostory vhodné jako kanceláře, sklady ... Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem obchodních prostor v areálu v Příbrami - Zdaboři v areálu bývalého ZÚNZu, nemocnice areál II - Zdaboř Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem skladových prostor v areálu v Příbrami - Zdaboř Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například skladové prostory v suterénu budovy B, kde je k dispozici celkem v 8 … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM komerčního prostoru s výklady v Příbrami VII v přízemí obchodního domu / vedle jsou koberce Trend/, pronajmeme prostory o celkové výměře cca 240 m2 k obchodní činnosti.
rezervováno
PRODEJ hotelu na Šumavě - Stachy, Šebestov Ke koupi nabízíme spol. s r.o. bez závazků. Aktiva – pozemek celkem 11.023 m2 se stavbou hotelu z r. 1992, již se zateplenou fasádou, s vlastní čističkou odpadních vod. Stachy, část obce Šebestov  (okres Prachatice, Jihočeský kraj)
video
PRONÁJEM nebytového prostoru u centra staré Příbramě V zrekonstruovaném RD pronajmeme jeho přízemí a to v ulici třída Kpt. Olesinského, Příbram II. Zde je prostor velikosti 3+1 včetně kuchyně, sam. WC a koupelny se sprchou o celkové výměře celkem 76 m2. okres Příbram, Příbram kraj)
video
Pronájem prostoru k podnikání v Příbrami VII - Sídliště V multifunkční velké budově je k pronajmutí prostor o výměře 349 m2.
video
Pronájem kanceláří v areálu v Příbrami - Zdaboř Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například ve 2. NP v budově B, která prošla revitalizací, jsou původní ordinace dnes … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
Prodej multifunkčního areálu v Dobré Vodě u Březnice. Jedná se o původní lázně s hlavní třípodlažní budovou o zast. pl. 1907 m2. Následně zde byla kasárna Hradní stráže, která dostavěla autoprovoz, tedy hlavně ocelovou halu o zast. pl. 2.466 … Dobrá Voda  (okres Příbram, Středočeský kraj) Prodej zámku - bývalého pivovaru v Jincích Původně barokní zámek, který byl v průběhu času přestavěn na pivovar, sodovkárnu, dnes nedokončenou městskou tržnici, samoobsluhu, kino, knihovnu, atd. Jde o velký objekt do „U“ o zast. pl. 2.450 … Jince  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2018 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz