+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

video
Pronájem Obchodu v centru staré Příbrami V přízemí historického domu v centru staré Příbrami nabízíme k pronájmu prostory po původní, zavedené cukrárně v Dlouhé ulici, Příbram III. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
změna
PRONÁJEM obchodního prostoruv Příbram VII, Sídliště původně kadeřnictví a holičství,vhodný i pro kancelářskou činnost, fyzioterapeuta, pojišťovnu, obchod, atd. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
sleva
Pronájem kanceláře 26,8 m2 u centra staré Příbramě. Jedná se o kancelář v zánovním polyfunkčním domě v jeho 2. patře. Kancelář je vystěhovaná, pouze s podlahovou krytinou a osvětlení. Plocha kanceláře je 26,8 m2 + podíl na zázemí 6,8 m2. Na … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM garáže v Příbrami II, Fantova louka Ihned pronajmeme zděnou, krajní řadovou garáž v Příbrami II - Fantova louka. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem kanceláře 20 m2, v Příbrami III, ul. Dlouhá Prostory v centru města-ulice Dlouhá. Celková plocha samotné kanceláře je 20 m2. Ke kanceláři ještě přináleží společná místnost i pro druhý již pronajatý prostor. Ve společné místnosti je k dispozici kuchyňka. Prostory jsou vymalované a je v nich koberec Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM skladu v Příbrami VII, ul. Březohorská V modernizované, administrativní budově u centra sídliště v Příbrami VII v ul. Březohorské nabízíme k pronájmu kanceláře a skladový prostor. Sklad je o výměře 36 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem prostoru k podnikání v Příbrami VII - Sídliště V multifunkční velké budově je k pronajmutí prostor o výměře 349 m2.
pronajato
Pronájem garáže v Rožmitále pod Třemšínem Garáž na atraktivním dostupném místě - na Sídlišti Rožmitál pod Třemšínem  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem kanceláří a skladu v Příbrami VII, ul. Březohorská V modernizované, administrativní budově u centra sídliště v Příbrami VII v ul. Březohorské nabízíme k pronájmu kanceláře a skladový prostor. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM Kanceláří v přízemí u centra staré Příbrami Kanceláře v přízemí historického domu celková výměra 50m2 Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
změna
Pronájem obchodu s výkladem u centra staré Příbrami Nabízíme Vám k pronájmu obchod s výkladem o celkové výměře 48 m2 v přízemí historického domu. Prostory jsou nově bíle vymalovány s dlažbou na podlahách. Cena je 8.000 Kč/ měsíc + záloha na služby. … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem kanceláří v areálu v Příbrami - Zdaboř nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například ve 2. NP v budově B, která prošla revitalizací, jsou původní ordinace dnes … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem skladových prostor v areálu v Příbrami - Zdaboř nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například skladové prostory v suterénu budovy B, kde je k dispozici celkem v 8 … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
Prodej multifunkčního areálu v Dobré Vodě u Březnice. Jedná se o původní lázně s hlavní třípodlažní budovou o zast. pl. 1907 m2. Následně zde byla kasárna Hradní stráže, která dostavěla autoprovoz, tedy hlavně ocelovou halu o zast. pl. 2.466 … Dobrá Voda  (okres Příbram, Středočeský kraj) K pronajmutí multifunkční, komerční budova u dálnice D 4 – Strakonická. V oploceném areálu na pozemku okolo 2.000 m2 a s asfaltem pro parkování, stojí nová budova o zast. pl. 798 m2. Budova byla postavena jako show-room a je celoprosklená směrem dálnici. Použity k … Drásov  (okres Příbram, Středočeský kraj) Prodej zámku - bývalého pivovaru v Jincích Původně barokní zámek, který byl v průběhu času přestavěn na pivovar, sodovkárnu, dnes nedokončenou městskou tržnici, samoobsluhu, kino, knihovnu, atd. Jde o velký objekt do „U“ o zast. pl. 2.450 … Jince  (okres Příbram, Středočeský kraj) Pronájem nebytových prostor Oblastní nemocnice Příbram - Areál II Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice v Příbrami – Zdaboři.Zde jsou různé možnosti, prostory vhodné pro sídla firem, kanceláře, sklady, ambulance, … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj) Pronájem podzemní štoly v centru Příbrami Reality Pintner Vám nabízejí k pronajmutí původní hornickou štolu přístupnou přes dvůr s příjezdem /i dodávkou/. Její délka je cca 30 m, šířka 3 m, tedy cca 90 m2. Jde o suché prostory v rostlé … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj) Pronájem kanceláří v 1. patře v centru Příbrami Pronajmeme v polyfunkčním domě, kde je řada kanceláří a provozoven, v 1. patře: 2 kanceláře s archivem, celkem 68 m2 s podílem na společných částech domu. Kanceláře nejsou zařízené, pouze … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2017 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz