+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

video
Pronájem kanceláří v Příbrami VII, ul. Březohorská V modernizované, administrativní budově u centra sídliště v Příbrami VII v ul. Březohorské nabízíme k pronájmu kanceláře. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
změna
Pronájem obchodu s výkladem u centra staré Příbrami Nabízíme Vám k pronájmu obchod s výkladem o celkové výměře 48 m2 v přízemí historického domu. Prostory jsou nově bíle vymalovány s dlažbou na podlahách. Cena je 8.000 Kč/ měsíc + záloha na služby. … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM velkého domu občanské vybavenosti v Jincích Nabízíme k pronájmu velký dům přibližně s 350 m2 užitné plochy vhodný pro zřízení chráněné dílny, skladů, provozovny. Objekt byl zrekonstruován, je nové ÚT, rozvody vody a kanalizace, elektřiny s příkonem 60A.
video
PRONÁJEM nebytového prostoru u centra staré Příbramě V zrekonstruovaném RD pronajmeme jeho přízemí a to v ulici třída Kpt. Olesinského, Příbram II. Zde je prostor velikosti 3+1 včetně kuchyně, sam. WC a koupelny se sprchou o celkové výměře celkem 76 m2. okres Příbram, Příbram kraj)
pronajato
Pronájem Obchodu v centru staré Příbrami V přízemí historického domu v centru staré Příbrami nabízíme k pronájmu prostory po původní, zavedené cukrárně v Dlouhé ulici, Příbram III. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
sleva
Pronájem kanceláře 26,8 m2 u centra staré Příbramě. Jedná se o kancelář v zánovním polyfunkčním domě v jeho 2. patře. Kancelář je vystěhovaná, pouze s podlahovou krytinou a osvětlení. Plocha kanceláře je 26,8 m2 + podíl na zázemí 6,8 m2. Na … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM skladu v Příbrami VII, ul. Březohorská V modernizované, administrativní budově u centra sídliště v Příbrami VII v ul. Březohorské nabízíme k pronájmu kanceláře a skladový prostor. Sklad je o výměře 36 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem prostoru k podnikání v Příbrami VII - Sídliště V multifunkční velké budově je k pronajmutí prostor o výměře 349 m2.
pronajato
PRONÁJEM Kanceláří v přízemí u centra staré Příbrami Kanceláře v přízemí historického domu celková výměra 50m2 Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem kanceláří v areálu v Příbrami - Zdaboř nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například ve 2. NP v budově B, která prošla revitalizací, jsou původní ordinace dnes … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem skladových prostor v areálu v Příbrami - Zdaboř nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například skladové prostory v suterénu budovy B, kde je k dispozici celkem v 8 … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
Prodej multifunkčního areálu v Dobré Vodě u Březnice. Jedná se o původní lázně s hlavní třípodlažní budovou o zast. pl. 1907 m2. Následně zde byla kasárna Hradní stráže, která dostavěla autoprovoz, tedy hlavně ocelovou halu o zast. pl. 2.466 … Dobrá Voda  (okres Příbram, Středočeský kraj) Prodej zámku - bývalého pivovaru v Jincích Původně barokní zámek, který byl v průběhu času přestavěn na pivovar, sodovkárnu, dnes nedokončenou městskou tržnici, samoobsluhu, kino, knihovnu, atd. Jde o velký objekt do „U“ o zast. pl. 2.450 … Jince  (okres Příbram, Středočeský kraj) Pronájem nebytových prostor Oblastní nemocnice Příbram - Areál II Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice v Příbrami – Zdaboři.Zde jsou různé možnosti, prostory vhodné pro sídla firem, kanceláře, sklady, ambulance, … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj) Pronájem podzemní štoly v centru Příbrami Reality Pintner Vám nabízejí k pronajmutí původní hornickou štolu přístupnou přes dvůr s příjezdem /i dodávkou/. Její délka je cca 30 m, šířka 3 m, tedy cca 90 m2. Jde o suché prostory v rostlé … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj) Pronájem kanceláří v 1. patře v centru Příbrami Pronajmeme v polyfunkčním domě, kde je řada kanceláří a provozoven, v 1. patře: 2 kanceláře s archivem, celkem 68 m2 s podílem na společných částech domu. Kanceláře nejsou zařízené, pouze … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2018 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz