+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

video
Pronájem obchodu Praha 10 - Michle, ul. Bohdalecká V přízemí nového domu pronajmeme samostatnou obchodní jednotku s výkladem o celkové výměře 50 m2. Vlastní obchod má výměru 40 m2, a 10 m2 je kuchyňka, toaleta se sprchou a umyvadlem. Obchod má vlastní plynové topení, podružný elektroměr a vodoměr. Praha 10 - Michle  (okres Praha, Praha kraj)
novinka
video
PRONÁJEM prostor celkem 71,9 m2 ke skladování či na kanceláře v areálu nemocnice - Zdaboř Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například v 1. PP v budově G, jsou k pronájmu 3 místnosti. Místnosti č. 16 (23,8 m2), místnost č. 15 je rozdělená příčkou a jsou v ní i koberce ( Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - garáže v Příbrami VII, ul. Pod Haldou Ihned dlouhodobě pronajmeme zděnou, řadovou garáž na Sídlišti, pod Březovými Horami, ulice Pod Haldou. Garáž má betonovou podlahu, roletová vjezdová vrata opatřena jedním zámkem. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
PRONÁJEM kancelářského domu v centru Příbrami s parkovacím místem. Nabízíme k pronájmu samostatný, podsklepený dům v Příbrami III – v uzavřeném areálu v ul. Dlouhá s možností pronajmutí i částečného zařízení. V přízemí je velká jedna kancelář 43,3 m2, kde je dále vstup do domu, technická místnost s plynovým kotlem, toale Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM garáže v Příbrami II, Fantova louka Nabízíme k pronájmu garáž po generální opravě - řadovou, montovanou garáž v Příbrami II, ve skupině garáží na Fantově louce. Stojí na vlastním pozemku o výměře 19 m2, je s příčkami, má nová ocelová dvoukřídlá vrata se 3 zámky, betonovou barvenou podlahu. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
Pronájem kanceláří s příslušenstvím, nám. Dr. Theurera, Příbram II K pronajmutí nabízíme zrekonstruované kancelářské prostory v 1. patře historického domu. Dům je umístěný na nám. Dr. J. Theurera u centra starého města s možností parkování na ulici, kde není vyhrazená žádná zóna. K dispozici je celkem 68 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem garáže v Podlesí, 1600m od Kauflandu K pronájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž s ocelovými dvoukřídlými vraty na okraje obce Podlesí. Garáže je ve velmi dobrém, udržované stavu s dobře zabezpečenými vraty. Podlesí  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem řadové, zděné garáže v Příbrami IV u ZATu K pronájmu nabízíme krajní, řadovou, zděnou garáž v Příbrami VI - Březové Hory, u společnosti ZAT. Garáž je na vlastním pozemku o výměře 19 m2. Garáž má pěkná zánovní ocelová vrata, zabezpečena třemi zámky a má vysoký strop. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM kanceláří v centru Příbrami, ul. Špitálská V komerčním domě, kde je řada kanceláří a provozoven nabízíme k pronájmu v 1. patře 2 kanceláře s archivem, kde je možné zřídit i vlastní kuchyňku a komorou, celkem 68 m2. V kancelářích je i možnost zabezpečovacího zařízení. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRODEJ (pronájem) obchodu na náměstí v Dobříši v OC Černá Labuť V obchodním centru Černá Labuť nabízíme na prodej obchodní jednotku 241 m2 na prodej. Po dohodě je možný i pronájem. Dobříš  (okres Příbram, Středočeský kraj)
Pronájem kanceláře 24 m2 v centru Příbrami, ul. Pražská K pronájmu nabízíme v centru města Příbrami kancelář o celkové ploše 24 m2 s podílem na společných částech budovy. Jedná se o kancelář v I. patře v domě na pěší zóně v Příbrami II, ul. Pražská. Na patře jsou i další obchodní prostory a společné taolety na Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM obchodů na náměstí v Dobříši v obchodním centru Černá Labuť V obchodním centru Černá Labuť jsou samostatné obchodní jednotky, z nich některé pronajímáme, resp. lze je i po dohodě prodat. Dobříš  (okres Příbram, Středočeský kraj)
Pronájem nebytových prostor Oblastní nemocnice Příbram - Areál II Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice v Příbrami – Zdaboři.Zde jsou různé možnosti, prostory vhodné jako kanceláře, sklady ... Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem skladových prostor v areálu v Příbrami - Zdaboř Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například skladové prostory v suterénu budovy B, kde je k dispozici celkem v 8 … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
sleva
Prodej multifunkčního areálu v Dobré Vodě u Březnice. Jedná se o původní lázně s hlavní třípodlažní budovou o zast. pl. 1907 m2. Následně zde byla kasárna Hradní stráže, která dostavěla autoprovoz, tedy hlavně ocelovou halu o zast. pl. 2.466 … Dobrá Voda  (okres Příbram, Středočeský kraj)
Prodej zámku - bývalého pivovaru v Jincích Původně barokní zámek, který byl v průběhu času přestavěn na pivovar, sodovkárnu, dnes nedokončenou městskou tržnici, samoobsluhu, kino, knihovnu, atd. Jde o velký objekt do „U“ o zast. pl. 2.450 … Jince  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2019 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz