+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

novinka
Pronájem kanceláří s příslušenstvím, nám. Dr. Theurera, Příbram II K pronajmutí nabízíme zrekonstruované kancelářské prostory v 1. patře historického domu. Dům je umístěný na nám. Dr. J. Theurera u centra starého města s možností parkování na ulici, kde není vyhrazená žádná zóna. K dispozici je celkem 68 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem garáže v Podlesí, 1600m od Kauflandu K pronájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž s ocelovými dvoukřídlými vraty na okraje obce Podlesí. Garáže je ve velmi dobrém, udržované stavu s dobře zabezpečenými vraty. Podlesí  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem řadové, zděné garáže v Příbrami IV u ZATu K pronájmu nabízíme krajní, řadovou, zděnou garáž v Příbrami VI - Březové Hory, u společnosti ZAT. Garáž je na vlastním pozemku o výměře 19 m2. Garáž má pěkná zánovní ocelová vrata, zabezpečena třemi zámky a má vysoký strop. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM kanceláří v centru Příbrami, ul. Špitálská V komerčním domě, kde je řada kanceláří a provozoven nabízíme k pronájmu v 1. patře 2 kanceláře s archivem, kde je možné zřídit i vlastní kuchyňku a komorou, celkem 68 m2. V kancelářích je i možnost zabezpečovacího zařízení. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem obchodu Praha 10 - Michle, ul. Bohdalecká V přízemí nového domu pronajmeme samostatnou obchodní jednotku s výkladem o celkové výměře 50 m2. Vlastní obchod má výměru 40 m2, a 10 m2 je kuchyňka, toaleta se sprchou a umyvadlem. Obchod má vlastní plynové topení, podružný elektroměr a vodoměr. Praha 10 - Michle  (okres Praha, Praha kraj)
video
PRODEJ (pronájem) obchodu na náměstí v Dobříši v OC Černá Labuť V obchodním centru Černá Labuť nabízíme na prodej obchodní jednotku 241 m2 na prodej. Po dohodě je možný i pronájem. Dobříš  (okres Příbram, Středočeský kraj)
Pronájem kanceláře 24 m2 v centru Příbrami, ul. Pražská K pronájmu nabízíme v centru města Příbrami kancelář o celkové ploše 24 m2 s podílem na společných částech budovy. Jedná se o kancelář v I. patře v domě na pěší zóně v Příbrami II, ul. Pražská. Na patře jsou i další obchodní prostory a společné taolety na Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM obchodů na náměstí v Dobříši v obchodním centru Černá Labuť V obchodním centru Černá Labuť jsou samostatné obchodní jednotky, z nich některé pronajímáme, resp. lze je i po dohodě prodat. Dobříš  (okres Příbram, Středočeský kraj)
Pronájem nebytových prostor Oblastní nemocnice Příbram - Areál II Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice v Příbrami – Zdaboři.Zde jsou různé možnosti, prostory vhodné jako kanceláře, sklady ... Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem skladových prostor v areálu v Příbrami - Zdaboř Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například skladové prostory v suterénu budovy B, kde je k dispozici celkem v 8 … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem kanceláří v areálu v Příbrami - Zdaboř Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například ve 2. NP v budově B, která prošla revitalizací, jsou původní ordinace dnes … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
Prodej multifunkčního areálu v Dobré Vodě u Březnice. Jedná se o původní lázně s hlavní třípodlažní budovou o zast. pl. 1907 m2. Následně zde byla kasárna Hradní stráže, která dostavěla autoprovoz, tedy hlavně ocelovou halu o zast. pl. 2.466 … Dobrá Voda  (okres Příbram, Středočeský kraj) Prodej zámku - bývalého pivovaru v Jincích Původně barokní zámek, který byl v průběhu času přestavěn na pivovar, sodovkárnu, dnes nedokončenou městskou tržnici, samoobsluhu, kino, knihovnu, atd. Jde o velký objekt do „U“ o zast. pl. 2.450 … Jince  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2019 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz