+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

novinka
video
Pronájem garáže 1600 m od Kauflandu v Podlesí K pronájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž s nově opravenou střechou a ocelovými dvoukřídlými vraty na okraje obce Podlesí. Jedná se o stavbu garáže o zastavěné ploše 20 m2 s celkovým pozemkem 31 m2. Podlesí  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
PRONÁJEM garáže v Příbrami II, ul. Větrná K pronájmu nabízíme, řadovou, suchou, dobře odvětranou, zděnou garáž s opravenou střechou a ocelovými dvoukřídlými vraty.
novinka
rezervováno
PRONÁJEM obchodních prostor na náměstí J.A. Alise na Březových Horách Do nájmu nabízíme obchodní prostory v Příbrami v centru Březových Hor na náměstí. V současnosti je zde restaurace „U kosů“ s tradicí restaurace více než 100 let. Restaurace se nachází na Březových horách, na historickém náměstí J.A Alise, přímo naproti k Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM garáže s velkou světlou výškou vrat v Příbrami V - Zdaboři ul. Poštovní Do nájmu nabízíme zcela zrekonstruovanou garáž ve skupině garáží v Příbrami V - Zdaboři, za Music Clubem Běčko v ul. Poštovní. Jedná se o dobrou lokalitu nedaleko sídlište na Drkolnově a v Brodské ulici. Garáž má vysoká, nová, vjezdová vrata se světlou v Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
změna
sleva
PRONÁJEM garáže v Příbrami II - Fantova louka Nabízíme k pronájmu suchou garáž po generální opravě - řadovou, zděnou garáž v Příbrami, ve skupině garáží na Fantově louce. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM obchodu v Rožmitále pod Třemšínem, Náměstí Nabízíme k pronájmu v centru města na náměstí v Rožmitále pod Třemšínem samostatnou obchodní jednotku, celkem 78 m2 se dvěma výklady a roletami. Jedná se o prostory v přízemí opraveného historického domu, kde je dnes obchod s potravinami. Největší vstupní Rožmitál pod Třemšínem  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRODEJ průmyslového areálu ve Vimperku, bývalý areál Jitony Ke koupi nabízíme bývalý areál Jitony ve Vimperku u hlavní silnice I. třídy č. 4 na hraniční přechod Stážný a dál do Německa. Areál je vybudován na svažitém pozemku celkem 1841 m2. Zde jsou k dispozici budovy, které obklopují vnitřní dvůr. Dříve zde byla Vimperk  (okres Prachatice, Jihočeský kraj kraj)
Prodej zámku - bývalého pivovaru v Jincích Původně barokní zámek, který byl v průběhu času přestavěn na pivovar, sodovkárnu, dnes nedokončenou městskou tržnici, samoobsluhu, kino, knihovnu, atd. Jde o velký objekt do „U“ o zast. pl. 2.450 … Jince  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ dvou sousedních garáží v Příbrami VII, Síldiště, ul. Pod Haldou Ke koupi nabízíme dvě sousední garáže bez vnitřní příčky s vlastním pozemkem vždy á 19 m2 v Příbrami VII, ul. Pod Haldou. V okolí je mnoho bytových domů a již méně místa k parkování na ulici - velmi žádaná lokalita. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM řadové, zděné garáže v Příbrami IV, ul. Anenská Nabízíme k pronajmutí, suchou, řadovou, zděnou garáž, která má ocelová dvoukřídlá vrata, betonovou podlahu a příčky z obou stran. Garáž je vyklizená, čistá, a na střeše má plechovou krytinu a opatřena 2 x zámkem. Nacházi se v Příbrami IV, nedaleko Kauflan Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
Pronájem kanceláří s příslušenstvím, nám. Dr. Theurera, Příbram II K pronajmutí nabízíme zrekonstruované kancelářské prostory v 1. patře historického domu. Dům je umístěný na nám. Dr. J. Theurera u centra starého města s možností parkování na ulici, kde není vyhrazená žádná zóna. K dispozici je celkem 68 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
sleva
PRODEJ (pronájem) obchodu na náměstí v Dobříši v OC Černá Labuť V obchodním centru Černá Labuť nabízíme na prodej obchodní jednotku 241 m2 na prodej. Po dohodě je možný i pronájem. Dobříš  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem obchodu Praha 10 - Michle, ul. Bohdalecká V přízemí nového domu pronajmeme samostatnou obchodní jednotku s výkladem o celkové výměře 50 m2. Vlastní obchod má výměru 40 m2, a 10 m2 je kuchyňka, toaleta se sprchou a umyvadlem. Obchod má vlastní plynové topení, podružný elektroměr a vodoměr. Praha 10 - Michle  (okres Praha, Praha kraj)
video
PRONÁJEM prostor celkem 71,9 m2 ke skladování či na kanceláře v areálu nemocnice - Zdaboř Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například v 1. PP v budově G, jsou k pronájmu 3 místnosti. Místnosti č. 16 (23,8 m2), místnost č. 15 je rozdělená příčkou a jsou v ní i koberce ( Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - garáže v Příbrami VII, ul. Pod Haldou Ihned dlouhodobě pronajmeme zděnou, řadovou garáž na Sídlišti, pod Březovými Horami, ulice Pod Haldou. Garáž má betonovou podlahu, roletová vjezdová vrata opatřena jedním zámkem. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM garáže v Příbrami II, Fantova louka Nabízíme k pronájmu garáž po generální opravě - řadovou, montovanou garáž v Příbrami II, ve skupině garáží na Fantově louce. Stojí na vlastním pozemku o výměře 19 m2, je s příčkami, má nová ocelová dvoukřídlá vrata se 3 zámky, betonovou barvenou podlahu. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem garáže v Podlesí, 1600m od Kauflandu K pronájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž s ocelovými dvoukřídlými vraty na okraje obce Podlesí. Garáže je ve velmi dobrém, udržované stavu s dobře zabezpečenými vraty. Podlesí  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem řadové, zděné garáže v Příbrami IV u ZATu K pronájmu nabízíme krajní, řadovou, zděnou garáž v Příbrami VI - Březové Hory, u společnosti ZAT. Garáž je na vlastním pozemku o výměře 19 m2. Garáž má pěkná zánovní ocelová vrata, zabezpečena třemi zámky a má vysoký strop. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM kanceláří v centru Příbrami, ul. Špitálská V komerčním domě, kde je řada kanceláří a provozoven nabízíme k pronájmu v 1. patře 2 kanceláře s archivem, kde je možné zřídit i vlastní kuchyňku a komorou, celkem 68 m2. V kancelářích je i možnost zabezpečovacího zařízení. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM obchodů na náměstí v Dobříši v obchodním centru Černá Labuť V obchodním centru Černá Labuť jsou samostatné obchodní jednotky, z nich některé pronajímáme, resp. lze je i po dohodě prodat. Dobříš  (okres Příbram, Středočeský kraj)
Pronájem nebytových prostor Oblastní nemocnice Příbram - Areál II Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice v Příbrami – Zdaboři.Zde jsou různé možnosti, prostory vhodné jako kanceláře, sklady ... Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem skladových prostor v areálu v Příbrami - Zdaboř Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například skladové prostory v suterénu budovy B, kde je k dispozici celkem v 8 … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
sleva
Prodej multifunkčního areálu v Dobré Vodě u Březnice. Jedná se o původní lázně s hlavní třípodlažní budovou o zast. pl. 1907 m2. Následně zde byla kasárna Hradní stráže, která dostavěla autoprovoz, tedy hlavně ocelovou halu o zast. pl. 2.466 … Dobrá Voda  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2020 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz