+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

změna
Prodej stavebního pozemků v Příbrami - Orlově V rezidenční lokalitě nových RD je k dispozici celkem 8 parcel pro novou výstavbu RD, z nichž 7 parcel je již prodaných. Exkluzivní místo pod BRDY, v dosahu MHD. Celkem je zde nově vytvořeno … Příbram - Orlov  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRODEJ zahrady, stavebního pozemku v centru města se 3 garážemi v Příbrami VIII Prodáme rovinný oplocený pozemek zahrady o celkové výměře 1.058 m2, a na něm stojí 3 garáže o celkové zastavěné ploše 41m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej parcel k výstavbě RD ve Vranovicích Ke koupi nabízíme rovinný pozemek zahrad, který byl již rozměřen na 5 parcel, které lze koupit i samostatně. Jedna z nich má již nového majitele. Kolem jde asfaltová obecní komunikace šíře 3 m.
prodáno
Prodej pozemku s výhledem nad Solenicemi u Orlické přehrady Jedná se o oplocený pozemek se stromovím o výměře 758 m2,se studnou, elektřinou 3x 25A, projektem na malý RD. Projekt je na RD o zast. pl. 70 m2 s pultovou střechou. Dole je garáž, sklad, v patře … Solenice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
PRODEJ zahrad, pozemků v Příbrami Ke koupi nabízíme celkem 3.340 m2 pozemků, z toho 2.422 m2 vedeny jako zahrady, 544 m2 ost. pl. a 351 m2 les. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj) Prodej lesa u Slapské přehrady Ke koupi nabízíme les o celkové výměře 6.502 m2. Lesní pozemek má výměru 5.484 m2 a 1.018 m2 je veden jako ostatní plocha jiná plocha. Pozemek je dostupný po asfaltové komunikaci, která přechází … Županovice  (okres Příbram, Středočeský kraj) Prodej pozemku, proluky v Příbrami IV Ke koupi nabízíme pozemek o celkové výměře 999 m2, který je prolukou v současné zástavbě. Je přilehlý k ulici Nádražní, kde jsou vedeny i sítě. Kolem je smíšená zástavba, domů k bydlení i k … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj) Prodej stavebních pozemků v obci Háje u Příbramě Pozemek určený v územním plánu obce k výstavbě RD. Dnes je to krásná, rovinná louka u lesa o celkové výměře 6. 182 m2. Sousední pozemky mají již elektropřípojky. Prodej jako celek, výborná … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2018 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz