+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

prodáno
Prodej stavební parcely s chatou v Občově vhodné k dostavbě na RD V obci Občov na oploceném rovinném a zasíťovaném pozemku o celkové výměře 485 m2 je postavena přízemní chata, navíc je i altán, zahradní domek, vše v upravené zahradě. Občov  (okres Příbram, Středočeský kraj)
PRODEJ pozemků ve Svatém Poli na okraji obce Svaté Pole, pozemky tvoří část hřbitova Svaté Pole  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ pozemku k výstavbě v Lazsku Při okraji obce Lazsko, 8 km od Příbrami nabízíme ke koupi pozemek, proluku, o celkové výměře 10.296 m2. Lazsko  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ pozemků pod bývalou vodní elektrárnou, pilou, s náhony na Šumavě, obec Horní Vltavice Ke koupi nabízíme pozemky o celkové výměře 12.467 m2. Z toho koryto, vodní plocha má výměru celkem 4.269 m2, vše ostatní je vedeno jako ost. plocha. Na pozemcích lze ještě najít základy budov. Horní Vltavice  (okres Prachatice, Jihočeský kraj kraj)
prodáno
Prodej stavební parcely v Příbrami - Orlově,pod CHKO BRDY Poslední stavební pozemek v Orlově z naší nabídky cca 20.000m2 Příbram - Orlov  (okres Příbram, Středočeský kraj)
Prodej lesa u Slapské přehrady Ke koupi nabízíme les o celkové výměře 6.502 m2. Lesní pozemek má výměru 5.484 m2 a 1.018 m2 je veden jako ostatní plocha jiná plocha. Pozemek je dostupný po asfaltové komunikaci, která přechází … Županovice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej pozemku, proluky v Příbrami IV Ke koupi nabízíme pozemek o celkové výměře 999 m2, který je prolukou v současné zástavbě. Je přilehlý k ulici Nádražní, kde jsou vedeny i sítě. Kolem je smíšená zástavba, domů k bydlení i k … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2020 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz