+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

sleva
Prodej stavební parcely v obci Rabí, okr. Klatovy V katastru této obce prodáme parcelu s elektřinou, o celkové výměře 2.333 m2, kterou dělí a protéká jí potok. Je u asfaltové komunikace a obecní vodovod je 40 m od pozemku. V sousedství se již … Rabí  (okres Klatovy, Plzeňský kraj)
rezervováno
PRODEJ zemědělského pozemku v k.ú. Bratkovice Ke koupi nabízíme zemědělský pozemek o výměře 2.880 m2, který je součástí lánu. Dnes spolu s ostatními sousedními je zatravněný a dělají se zde sena. Bratkovice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
změna
Prodej stavebních pozemků v Příbrami - Orlově V rezidenční lokalitě nových RD je k dispozici celkem 8 parcel pro novou výstavbu RD, z nichž 6 parcel je již prodaných. Exkluzivní místo pod BRDY, v dosahu MHD. Celkem je zde nově vytvořeno … Příbram - Orlov  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej zemědělské půdy v k.ú. Zalužany Nabízíme ke koupi zemědělskou půdu v k.ú. Zalužany, celkem 3.753 m2, orné půdy. Info v RK Zalužany  (okres Příbram, Středočeský kraj)
Prodej lesa u Slapské přehrady Ke koupi nabízíme les o celkové výměře 6.502 m2. Lesní pozemek má výměru 5.484 m2 a 1.018 m2 je veden jako ostatní plocha jiná plocha. Pozemek je dostupný po asfaltové komunikaci, která přechází … Županovice  (okres Příbram, Středočeský kraj) Prodej pozemku, proluky v Příbrami IV Ke koupi nabízíme pozemek o celkové výměře 999 m2, který je prolukou v současné zástavbě. Je přilehlý k ulici Nádražní, kde jsou vedeny i sítě. Kolem je smíšená zástavba, domů k bydlení i k … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj) Prodej pozemku s výhledem nad Solenicemi u Orlické přehrady Jedná se o oplocený pozemek se stromovím o výměře 758 m2,se studnou, elektřinou 3x 25A, projektem na malý RD. Projekt je na RD o zast. pl. 70 m2 s pultovou střechou. Dole je garáž, sklad, v patře … Solenice  (okres Příbram, Středočeský kraj) Prodej stavebních pozemků v obci Háje u Příbramě Pozemek určený v územním plánu obce k výstavbě RD. Dnes je to krásná, rovinná louka u lesa o celkové výměře 6. 182 m2. Sousední pozemky mají již elektropřípojky. Prodej jako celek, výborná … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2018 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz