+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

novinka
Prodej pozemků pod bývalým mlýnem s náhony na Šumavě Ke koupi nabízíme pozemky pod bývalým mlýnem o celkové výměře 12.467 m2. Z toho koryto, vodní plocha má výměru celkem 4.269 m2, vše ostatní je vedeno jako ost. plocha. Na pozemcích lze ještě najít základy budov. Horní Vltavice  (okres Prachatice, Jihočeský kraj kraj)
změna
Prodej stavebního pozemků v Příbrami - Orlově V rezidenční lokalitě nových RD je k dispozici celkem 8 parcel pro novou výstavbu RD, z nichž 7 parcel je již prodaných. Exkluzivní místo pod BRDY, v dosahu MHD. Celkem je zde nově vytvořeno … Příbram - Orlov  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRODEJ zahrady, stavebního pozemku v centru města se 3 garážemi v Příbrami VIII Prodáme rovinný oplocený pozemek zahrady o celkové výměře 1.058 m2, a na něm stojí 3 garáže o celkové zastavěné ploše 41m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
Prodej lesa u Slapské přehrady Ke koupi nabízíme les o celkové výměře 6.502 m2. Lesní pozemek má výměru 5.484 m2 a 1.018 m2 je veden jako ostatní plocha jiná plocha. Pozemek je dostupný po asfaltové komunikaci, která přechází … Županovice  (okres Příbram, Středočeský kraj) Prodej pozemku, proluky v Příbrami IV Ke koupi nabízíme pozemek o celkové výměře 999 m2, který je prolukou v současné zástavbě. Je přilehlý k ulici Nádražní, kde jsou vedeny i sítě. Kolem je smíšená zástavba, domů k bydlení i k … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj) Prodej stavebních pozemků v obci Háje u Příbramě Pozemek určený v územním plánu obce k výstavbě RD. Dnes je to krásná, rovinná louka u lesa o celkové výměře 6. 182 m2. Sousední pozemky mají již elektropřípojky. Prodej jako celek, výborná … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2018 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz