+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

PRONÁJEM obchodních (kancelářských) prostor v areálu II. nemocnice v Příbrami - Zdaboři.PRONÁJEMNABÍDKA REALIT   »   OSTATNÍ

Fotografie

PRONÁJEM obchodních (kancelářských) prostor v areálu II. nemocnice v Příbrami - Zdaboři. PRONÁJEM obchodních (kancelářských) prostor v areálu II. nemocnice v Příbrami - Zdaboři. PRONÁJEM obchodních (kancelářských) prostor v areálu II. nemocnice v Příbrami - Zdaboři. PRONÁJEM obchodních (kancelářských) prostor v areálu II. nemocnice v Příbrami - Zdaboři. PRONÁJEM obchodních (kancelářských) prostor v areálu II. nemocnice v Příbrami - Zdaboři. PRONÁJEM obchodních (kancelářských) prostor v areálu II. nemocnice v Příbrami - Zdaboři. PRONÁJEM obchodních (kancelářských) prostor v areálu II. nemocnice v Příbrami - Zdaboři. PRONÁJEM obchodních (kancelářských) prostor v areálu II. nemocnice v Příbrami - Zdaboři. PRONÁJEM obchodních (kancelářských) prostor v areálu II. nemocnice v Příbrami - Zdaboři. PRONÁJEM obchodních (kancelářských) prostor v areálu II. nemocnice v Příbrami - Zdaboři. PRONÁJEM obchodních (kancelářských) prostor v areálu II. nemocnice v Příbrami - Zdaboři. PRONÁJEM obchodních (kancelářských) prostor v areálu II. nemocnice v Příbrami - Zdaboři.

Informace

video
Typ nemovitosti:ostatní
Cena:140 Kč / měsíc + služby
Obec:Příbram
Okres:Příbram
Kraj:Středočeský
Plocha:47,4 m2
ENB:G

Popis

Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například v 1. PP v budově G, jsou k pronájmu 2 místnosti.  Místnost č. 13 obchodní prostor či kancelář (23,1 m2) a  místnost č. 15 obchodní prostor či kancelář (24,3 m2) je rozdělená příčkou. Místnost č. 15 je vyfocena ještě před výměnou kobrců a malováním. Obě místnosti dnes mají již nová lina a jsou vymalované. Místnosti jsou samostatně přístupné z chodby. Mají základní osvětlení, zásuvky na 230 V a místnostech možnost vody a odpadu. Na chodbě je i možnost využití společných toalet pro podlaží. Prostory jsou bezbariérové přístupné přímo ze silnice v areálu a vhodné na kancelář či obchodní prostor. Podmínka pro uzavření smlouvy je složení kauce ve výši jednoměsíčního nájmu a úhrada provize RK nájemcem ve výši jednoho nájemného. ENB: G.
 

Video

2016 ....... 2022 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz