+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

video
změna
sleva
PRODEJ RD v Novém Podlesí s pozemkem 823 m2 Ke koupi nabízíme na pozemku o výměře 823 m2 částečně podsklepený menší RD z r. 1992 s přístavbou v roce 2000. Podlesí  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
sleva
Prodej RD v Tochovicích. Ke koupi nabízíme starší RD s bytem 3+1 s pozemkem 1.069 m2 v Tochovicích. RD byl v průběhu času zmodernizovaný. Má novější koupelnu s obklady, dlažbou, vanou se zástěnou. Tochovice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
sleva
PRODEJ rodinného domu v Bohutíně Na vlastním rovinném a oploceném pozemku 967 m2 prodáme RD, který již uvnitř prošel celkovou rekonstrukcí. Dům má novou střechu, nejsou dokončeny klempířské práce, a fasáda. Ale uvnitř je již nový moderní velký byt vel. 4+kk. Bohutín  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Prodej RD v Solenicích K prodeji nabízíme velký dům po celkové modernizaci. Dům má plast. okna, zateplenou fasádu. Solenice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
sleva
PRODEJ - zánovního multifunkčního domu v Příbrami V K prodeji nabízíme z poloviny podsklepený zánovní dům o zast. pl. 305 m2. Kolaudace byla v r. 1994 přízemí, a patro 2002. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
rezervováno
PRODEJ atriového domu v Mostě Ke koupi nabízíme atriový RD s bazénem v rezidenční čtvrti Čepirohy, ulice Pod Vinicí. Rovinný oplocený pozemek o celkové výměře 934 m2. Dům má malý sklep, v přízemí je byt 5+1 s příslušenstvím a garáží. Most - Čepirohy  (okres Most, Ústecký kraj)
2016 ....... 2022 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz