+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

video
PRODEJ RD v Dolních Hbitech Ke koupi nabízíme pozemek o výměře 1.049 m2 se stavbou RD z roku 1965 a zděnou dvojgaráží z roku 1973. Dům je částečně podsklepený, zde je kotelna, uhelna, rozvody. Přes závětří vstoupíte do chodby, odtud do většího bytu 2+1 s příslušenstvím. Dolní Hbity  (okres Příbram, Středočeský kraj)
rezervováno
Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Na vlastním oploceném pozemku o celkové výměře 677 m2 stojí RD, postavený v r. 1962. Dobrá Voda  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ RD u CHKO Brdy ve Vševilech. Nabízíme ke koupi chalupu, RD s vlastním rovinným pozemkem celkem 377 m2. Dům je částečně podsklepený, má byt 4+kk, kotelnu a dílnou. Dům prošel zásadní modernizací, která není ještě dokončena. Uvnitř v přízemí je byt 2+kk. s koupenou, spl, WC a kotelnou Vševily  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ zánovního domu 50 km jižně od Prahy, Sedlčansko Ke koupi nabízíme zcela podsklepený RD z r. 1983 v původním zachovalém stavu s pozemkem celkem 858 m2. Dům je zcela podsklepený, je zde garáž, dílna, kotelna ÚT na tuhá paliva, sklady. V přízemí je byt vel. 2+1 s koupelnou, WC, v podkroví 2 pokoje, půda. Suchdol, Prosenická Lhota  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ prvorepublikové vily Petrovice - Kojetín. Prodáme velice výstavnou, profesionálně vystavěnou vilu z r. 1933 kde byly až 4 byty. Vše na rovinném a oploceném pozemku celkem 1.380 m2. V zahradě je i dřevník, stodůlka a 2 studny. Vila je z větší části podsklepená, V přízemí je 8 místností, 2 koupelny Petrovice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM zánovního řadového domu v Příbrami II. K pronájmu nabízíme krajní, řadový RD stáří 23 let, který je ovšem průběžně modernizován a vylepšován. Pozemek 400 m2 je se zahradními úpravami a dům je připojen na všechny sítě, má ÚT na plyn. V přízemí je závětří i ke garážování, garáž s el. vraty, přij Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej rodinného domu v Obecnici Ke koupi nabízíme starší, zcela podsklepený RD se sedlovou střechou, kde v přízemí, které je po revitalizaci je pěkný byt 3+kk s koupelnou a spl. WC. Výměra bytu je cca 65 m2. Obecnice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRODEJ multifunkčního domu ve Vimperku. Ke koupi nabízíme komerční dům ve Vimperku u hlavní silnice na hraniční přechod Strážný, s celkovým pozemkem 925 m2. V přízemí je restaurace s venkovní terasou, úplným vybavením a s nerezovou kuchyní se zázemím. V II. nadzemní podlaží je byt 2+kk , 1+kk, Vimperk  (okres Prachatice, Jihočeský kraj kraj)
2016 ....... 2020 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz