+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

novinka
video
PRODEJ knížecího, loveckého dvorce u Kosovy Hory Na vlastním pozemku o celkové výměře 5.804 m2 s vlastním rybníkem na nádvoří je stavba malé zemědělské usedlosti, která dříve sloužila k zastávce a občerstvení na knížecích honech. Dnes se zde trvale bydlí, či lze vše užívat k rekreačnímu pobytu. Kosova Hora  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej RD v Příbrami III, Sázky Oplocený mírně svažitý pozemek o celkové výměře 1 176 m2. Příbram III  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ - RD, chalupy v Kozárovicích Na vlastním pozemku celkem 311 m2 je starší RD, se zahájenou dostavbou včetně podkroví. V domě jsou 3 místnosti a kuchyně v přízemí, v podkroví 1 pokoj. Na pozemku je i zemní sklep, kůlny, a složen stavební materiál. Kozárovice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ - RD s pozemkem 601 m2 v Táboře - Čelkovice Ke koupi nabízíme v rezidenční, klidové čtvrti Tábora, v Čelkovicích na skoro rovinném pozemku o celkové výměře 621m2 montovaný RD o zast. pl. 56 m2. Tábor - Čelkovice  (okres Tábor, Jihočeský kraj)
prodáno
Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Na vlastním oploceném pozemku o celkové výměře 677 m2 stojí RD, postavený v r. 1962. Dobrá Voda  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ prvorepublikové vily Petrovice - Kojetín. Prodáme velice výstavnou, profesionálně vystavěnou vilu z r. 1933 kde byly až 4 byty. Vše na rovinném a oploceném pozemku celkem 1.380 m2. V zahradě je i dřevník, stodůlka a 2 studny. Vila je z větší části podsklepená, V přízemí je 8 místností, 2 koupelny Petrovice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM zánovního řadového domu v Příbrami II. K pronájmu nabízíme krajní, řadový RD stáří 23 let, který je ovšem průběžně modernizován a vylepšován. Pozemek 400 m2 je se zahradními úpravami a dům je připojen na všechny sítě, má ÚT na plyn. V přízemí je závětří i ke garážování, garáž s el. vraty, přij Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2021 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz