+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

prodáno
PRODEJ - RD, chalupy v Kozárovicích Na vlastním pozemku celkem 311 m2 je starší RD, se zahájenou dostavbou včetně podkroví. V domě jsou 3 místnosti a kuchyně v přízemí, v podkroví 1 pokoj. Na pozemku je i zemní sklep, kůlny, a složen stavební materiál. Kozárovice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ rodinného domu v Obecnici. Na oploceném, rovinném pozemku o celkové výměře 767 m2 stojí zcela podsklepený montovaný RD. Navíc na pozemku je i skleník. V podsklepení na úrovni terénu je garáž, kotelna s kotlem ÚT na TP, uhelna, dílna a prostory pro skladování. Obecnice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ - RD s pozemkem 601 m2 v Táboře - Čelkovice Ke koupi nabízíme v rezidenční, klidové čtvrti Tábora, v Čelkovicích na skoro rovinném pozemku o celkové výměře 621m2 montovaný RD o zast. pl. 56 m2. Tábor - Čelkovice  (okres Tábor, Jihočeský kraj)
prodáno
PRODEJ RD v Dolních Hbitech Ke koupi nabízíme pozemek o výměře 1.049 m2 se stavbou RD z roku 1965 a zděnou dvojgaráží z roku 1973. Dům je částečně podsklepený, zde je kotelna, uhelna, rozvody. Přes závětří vstoupíte do chodby, odtud do většího bytu 2+1 s příslušenstvím. Dolní Hbity  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Na vlastním oploceném pozemku o celkové výměře 677 m2 stojí RD, postavený v r. 1962. Dobrá Voda  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ RD u CHKO Brdy ve Vševilech. Nabízíme ke koupi chalupu, RD s vlastním rovinným pozemkem celkem 377 m2. Dům je částečně podsklepený, má byt 4+kk, kotelnu a dílnou. Dům prošel zásadní modernizací, která není ještě dokončena. Uvnitř v přízemí je byt 2+kk. s koupenou, spl, WC a kotelnou Vševily  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ prvorepublikové vily Petrovice - Kojetín. Prodáme velice výstavnou, profesionálně vystavěnou vilu z r. 1933 kde byly až 4 byty. Vše na rovinném a oploceném pozemku celkem 1.380 m2. V zahradě je i dřevník, stodůlka a 2 studny. Vila je z větší části podsklepená, V přízemí je 8 místností, 2 koupelny Petrovice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM zánovního řadového domu v Příbrami II. K pronájmu nabízíme krajní, řadový RD stáří 23 let, který je ovšem průběžně modernizován a vylepšován. Pozemek 400 m2 je se zahradními úpravami a dům je připojen na všechny sítě, má ÚT na plyn. V přízemí je závětří i ke garážování, garáž s el. vraty, přij Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2021 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz