+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

novinka
video
PRODEJ velké garáže v Příbrami, k.ú. Lazec Ke koupi nabízíme nadstandardně velkou, zděnou, řadovou garáž o zast. ploše 29 m2. Má vnitřní rozměry 4,2 x 6,1 m. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
změna
PRONÁJEM kanceláře 24 m2 v Příbrami V - Zdaboři Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
změna
PRONÁJEM kanceláří, ordinací v areálu nemocnice II v Příbrami - Zdaboři K pronájmu nabízíme v budově H v areálu II nemocnice v Příbrami V-Zdaboři volné nebytové prostory vhodné na kanceláře, ordinace či obchodní prostory. Příbram V - Zdaboř  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
změna
PRONÁJEM kanceláří v Příbrami V - Zdaboři s parkováním V administrativní budově areálu pronajmeme moderní kanceláře o výměře vždy 15 m2. Jsou vybaveny osvětlením v podhledu, koberci, okenními žaluziemi, připojeny na elektřinu, internet, telefon. Na patře je vždy kuchyňka, a toalety pro muže, ženy. Příbram V - Zdaboř  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM garáže s elektřinou v Příbrami VII. K pronajmutí nabízíme garáž ve velmi dobrém stavu k pronajmutí v Příbrami VII, ul. Sadová. Garáže je řadová, zděná a má elektřinu. K dispozici je jedna zásuvka na 230 V a světlo. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Podnájem garáže v Příbrami, ul. Obecnická K podnájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž ve velmi dobrém stavu. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - skladových prostor v areálu v Příbrami - Zdaboři Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například volné skladové prostory v suterénu budovy B, kde je k dispozici po místnostech celkem 14 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM obchodu v Rožmitále pod Třemšínem, Náměstí Nabízíme k pronájmu v centru města na náměstí v Rožmitále pod Třemšínem samostatnou obchodní jednotku, celkem 78 m2 se dvěma výklady a roletami. Jedná se o prostory v přízemí opraveného historického domu, kde je dnes obchod s potravinami. Největší vstupní Rožmitál pod Třemšínem  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2022 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz