+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

novinka
video
PRONÁJEM obchodu u nám. 17. listopadu v Příbrami VII K pronajmutí nabízíme obchodní prostor v přízemí bytového domu v centru Sídliště – Příbram VII. Má celkové výměře 47 m2 u náměstí 17. listopadu v Příbrami VII, za provozovnou pošty na třídě Osvobození. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
PRONÁJEM kanceláří v Příbrami V - Zdaboři s parkováním V administrativní budově areálu pronajmeme moderní kanceláře o výměře vždy 15 m2. Jsou vybaveny osvětlením v podhledu, koberci, okenními žaluziemi, připojeny na elektřinu, internet, telefon. Na patře je vždy kuchyňka, a toalety pro muže, ženy. Příbram V - Zdaboř  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
změna
PRONÁJEM obchodního prostoru 22 m2 v centru Příbrami K pronajmutí nabízíme v I. NP OC Skalka v Příbrami obchodní prostor 22 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM kanceláří, ordinací v areálu nemocnice II v Příbrami - Zdaboři K pronájmu nabízíme v budově H v areálu II nemocnice v Příbrami V-Zdaboři volné nebytové prostory vhodné na kanceláře, ordinace či obchodní prostory. Konkrétně v 1. patře místnost č. 201 (17,9 m2), č. 202 (17,8) m2 a místnost č. 209 (20,7 m2). Příbram V - Zdaboř  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
změna
PRONÁJEM obchodních (kancelářských) prostor v areálu II. nemocnice v Příbrami - Zdaboři. Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ garáže v Příbrami IV, ul. Anenská Ke koupi nabízíme řadovou, zděnou garáž ve skupině garáží v Anenské ul. v Příbrami IV pod bývalou autoškolou. Garáž není vyklizená a prodává se v tomto stavu včetně věcí uvnitř. Příbram IV  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Obchodního prostoru u Normy v Rožmitále p. Třemšínem V přízemí, přímo vedle supermarketu Norma je samostatný obchodní prostor o celkové výměře 315 m2. Má vlastní měření odběru energií, plynové topení. Rožmitál pod Třemšínem  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM obchodu v Rožmitále pod Třemšínem, Náměstí Nabízíme k pronájmu v centru města na náměstí v Rožmitále pod Třemšínem samostatnou obchodní jednotku, celkem 78 m2 se dvěma výklady a roletami. Jedná se o prostory v přízemí opraveného historického domu, kde je dnes obchod s potravinami. Největší vstupní Rožmitál pod Třemšínem  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM - nebytového prostoru 51,5 m2 v poliklinice RAVAK Nabízím k pronájmu samostatný, dobře viditelný prostor přímo proti vjezdu do areálu polikliniky. Jde o zvýšené přízemí včetně bezbariérového vstupu. Prostor má celkem 51,5 m2 s oddělenou toaletou, umyvadlem a skládkem. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM obchodních prostor od 17 m2 do 305 m2 v centru Příbrami K pronajmutí nabízíme ve II. NP a III. NP OC Skalka v Příbrami obchodní prostory od 17 m2 do 305 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem obchodu Praha 10 - Michle, ul. Bohdalecká V přízemí nového domu pronajmeme samostatnou obchodní jednotku s výkladem o celkové výměře 50 m2. Vlastní obchod má výměru 40 m2, a 10 m2 je kuchyňka, toaleta se sprchou a umyvadlem. Obchod má vlastní plynové topení, podružný elektroměr a vodoměr. Praha 10 - Michle  (okres Praha, Praha kraj)
video
rezervováno
PRONÁJEM haly v Březnici – Dobré Vodě K pronájmu nabízíme pronájem veliké, ocelové, zateplené haly o vnitřním půdorysu 18,20 x 60 m, tj. 1.092 m2. Výška haly pod nosníky je 6 m. Březnice, Dobrá Voda  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej zámku - bývalého pivovaru v Jincích Původně barokní zámek, který byl v průběhu času přestavěn na pivovar, sodovkárnu, dnes nedokončenou městskou tržnici, samoobsluhu, kino, knihovnu, atd. Jde o velký objekt do „U“ o zast. pl. 2.450 … Jince  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM kanceláří v centru Příbrami, ul. Špitálská V komerčním domě, kde je řada kanceláří a provozoven nabízíme k pronájmu v 1. patře 2 kanceláře s archivem, kde je možné zřídit i vlastní kuchyňku a komorou, celkem 68 m2. V kancelářích je i možnost zabezpečovacího zařízení. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej multifunkčního areálu v Dobré Vodě u Březnice. Jedná se o původní lázně s hlavní třípodlažní budovou o zast. pl. 1907 m2. Následně zde byla kasárna Hradní stráže, která dostavěla autoprovoz, tedy hlavně ocelovou halu o zast. pl. 2.466 … Dobrá Voda  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - garáže v Příbrami VI - Březové Hory u podniku ZAT a.s. K pronájmu nabízíme krajní, řadovou, zděnou garáž v Příbrami VI - Březové Hory, u společnosti ZAT. Garáž je na vlastním pozemku o výměře 19 m2 s užitnou plochou 17 m2. Příbram VI - Březové Hory  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem dvou kanceláří, ul. Špitálská, Příbram I. V komerčním domě, kde je řada kanceláří a provozoven nabízíme k pronájmu mimo jiné v 1. patře 2 kanceláře celkem 41,8 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem dvou kanceláří s archivem, ul. Špitálská, Příbram I V komerčním domě, kde je řada kanceláří a provozoven nabízíme k pronájmu mimo jiné ve 2. patře 2 kanceláře s komorou, celkem 58 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM obchodu v centru staré Příbrami. V přízemí historického domu v centru staré Příbrami nabízíme k pronájmu obchodní prostory v Dlouhé ulici, Příbram III. Samotné prostory se skládají ze dvou hlavních místností. Obchodní prostor má 40 m2 a sklad či přípravna 18,5 m2. Příbram III  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2021 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz