+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

video
PRONÁJEM obchodu v Rožmitále pod Třemšínem, Náměstí Nabízíme k pronájmu v centru města na náměstí v Rožmitále pod Třemšínem samostatnou obchodní jednotku, celkem 78 m2 se dvěma výklady a roletami. Jedná se o prostory v přízemí opraveného historického domu, kde je dnes obchod s potravinami. Největší vstupní Rožmitál pod Třemšínem  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
PRONÁJEM - skladových prostor v areálu v Příbrami - Zdaboři Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například volné skladové prostory v suterénu budovy B, kde je k dispozici po místnostech celkem 14 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
změna
PRONÁJEM kanceláří v Příbrami V - Zdaboři s parkováním V administrativní budově areálu pronajmeme moderní kanceláře o výměře vždy 15 m2. Jsou vybaveny osvětlením v podhledu, koberci, okenními žaluziemi, připojeny na elektřinu, internet, telefon. Na patře je vždy kuchyňka, a toalety pro muže, ženy. Příbram V - Zdaboř  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
PRONÁJEM nebytových prostor v centru Příbrami, Zahradnická ul. K pronajmutí nabízíme ve zvýšeném přízemí historického domu nebytový prostor o 3 místnostech s výměrou 71,5 m2. K tomu je společné WC a kuchyňka Příbram III  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
PRONÁJEM obchodu 56 m2 na nám. 17. listopadu v Příbrami VII K pronájmu nabízíme v přízemí domu kompaktní obchod s výměrou 56 m2, včetně sociálního zázemí. Obchod je vybaven regály, zrcadly, dle dohody je lze odstranit. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
pronajato
PRONÁJEM garáže v Příbrami IV za velkoobchodem Koruna K pronájmu nabízíme zděnou garáž v Příbrami IV, u Březnické ulice za velkoobchodem Koruna na Flusárně. Příbram IV  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem zařízených, dvou kanceláří, celkem 46 m2 K pronájmu nabízíme kanceláře v 1. patře zděného domu v Příbrami I, ul. Špitálská. Jedná se o dvě místnosti o celkové 46 m2, které jsou zařízené nábytkem, koberci a osvětlením. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM skladu 24,3 m2 v Příbrami V - Zdaboři Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM prostor vhodných na kanceláře, celkem 125 m2, Příbram, ul. Špitálská K pronájmu nabízíme prostory ve zvýšeném přízemí vhodné na kaceláře. Celkem se jedná o 6 místností s vlastní toaletou a kuchyňským koutem o celkové výměře 125 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
pronajato
PRONÁJEM kanceláře 23 m2, ul. Špitáská, Příbram I K pronajmutí nabízíme kancelář 23 m2 vybavnou osvětlením a kobercem ve 3. patře historického domu v Příbrami I, ul. Špitálská. Jedná se o dům v širším centru staré Příbrami na velmi frekventovaném místě. Příbram I  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM garáže v Příbrami II, ul. Větrná K pronájmu nabízíme, řadovou, suchou, dobře odvětranou, zděnou garáž s opravenou střechou a ocelovými dvoukřídlými vraty. Světlá výška vrat je cca 180 cm. Příbram II  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM kanceláře 24 m2 v Příbrami V - Zdaboři Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM garáže v Příbrami pod Březovými Horami, ul. Třemošenská K pronájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž s opravenou střechou a ocelovými dvoukřídlými vraty pod Hornickým muzeem v Příbrami VI – Březové Hory. Jedná se o stavbu garáže o užitné ploše 24,6 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Podnájem garáže v Příbrami, ul. Obecnická K podnájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž ve velmi dobrém stavu. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ obchodu 103,4 m2 u velmi frekventované ulice v Příbrami III. Prodej samostatného obchodu v přízemí panelového domu s velkým výkladem o celkové výměře 103,4 m2. Jednotka je zcela samostatná, má svoje měření všech spotřeb energií. Příbram III  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM garáže v Příbrami IV, Anenská ul. K pronájmu nabízíme zděnou garáž v Příbrami IV, u Anenské ulice, která je ve výborném stavu. Je nově vymalovaná, má natřenou podlahu a střešní plechovou krytinu. Příbram IV  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM garáže v Příbrami IV, Anenská ul. K pronájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž s opravenou střechou a ocelovou roletou v ul. Anenská, Příbram IV. Jedná se o stavbu garáže o užitné ploše 15,6 m2 Příbram IV  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2023 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz