+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

video
změna
PRONÁJEM prostor celkem 71,9 m2 ke skladování či na kanceláře v areálu nemocnice - Zdaboř Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například v 1. PP v budově G, jsou k pronájmu 3 místnosti. Místnosti č. 16 (23,8 m2), místnost č. 15 je rozdělená příčkou a jsou v ní i koberce ( Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM - garáže V Příbrami IV, ul. Březnická, za velkoobchodem KORUNA K pronájmu nabízíme zděnou garáž v Příbrami IV, u Březnické ulice za velkoobchodem Koruna na Flusárně. Garáž je na vlastním pozemku o výměře 21 m2 s užitnou plochou okolo 17 m2. Příbram IV  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
PRONÁJEM haly v Březnici – Dobré Vodě K pronájmu nabízíme pronájem veliké, ocelové, zateplené haly o vnitřním půdorysu 18,20 x 60 m, tj. 1.092 m2. Výška haly pod nosníky je 6 m. Březnice, Dobrá Voda  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM kanceláří v centru Příbrami, ul. Špitálská V komerčním domě, kde je řada kanceláří a provozoven nabízíme k pronájmu v 1. patře 2 kanceláře s archivem, kde je možné zřídit i vlastní kuchyňku a komorou, celkem 68 m2. V kancelářích je i možnost zabezpečovacího zařízení. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - garáž v Podlesí, 1.600 m od Kauflandu v Příbrami K pronájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž s ocelovými dvoukřídlými vraty na okraje obce Podlesí. Garáže je ve velmi dobrém, udržované stavu s dobře zabezpečenými vraty. Podlesí  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM garáže v Příbram V - Zdaboři, Drkolnov Nabízíme k pronájmu suchou garáž po generální opravě - řadovou, zděnou garáž v Příbrami, ve skupině garáží v ul. Nad Štolou, sídliště Drkolnov. Příbram V - Zdaboř  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM obchodu v Rožmitále pod Třemšínem, Náměstí Nabízíme k pronájmu v centru města na náměstí v Rožmitále pod Třemšínem samostatnou obchodní jednotku, celkem 78 m2 se dvěma výklady a roletami. Jedná se o prostory v přízemí opraveného historického domu, kde je dnes obchod s potravinami. Největší vstupní Rožmitál pod Třemšínem  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM garáže v Příbrami II - Fantova louka Nabízíme k pronájmu suchou garáž po generální opravě - řadovou, zděnou garáž v Příbrami, ve skupině garáží na Fantově louce. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem garáže 1600 m od Kauflandu v Podlesí K pronájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž s nově opravenou střechou a ocelovými dvoukřídlými vraty na okraje obce Podlesí. Jedná se o stavbu garáže o zastavěné ploše 20 m2 s celkovým pozemkem 31 m2. Podlesí  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM garáže v Příbrami, ul. Obecnická K podnájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž ve velmi dobrém stavu. Nachází se ve skupině garáží mezi ulicemi Lilka a Obecnická v Příbrami I. Garáž je bez elektřiny, suchá, vymalovaná s betonovou podlahou, na které je položené PVC. Užitná plocha je 17,5 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM garáže s velkou světlou výškou vrat v Příbrami V - Zdaboři ul. Poštovní Do nájmu nabízíme zcela zrekonstruovanou garáž ve skupině garáží v Příbrami V - Zdaboři, za Music Clubem Běčko v ul. Poštovní. Jedná se o dobrou lokalitu nedaleko sídlište na Drkolnově a v Brodské ulici. Garáž má vysoká, nová, vjezdová vrata se světlou v Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ průmyslového areálu ve Vimperku, bývalý areál Jitony Ke koupi nabízíme bývalý areál Jitony ve Vimperku u hlavní silnice I. třídy č. 4 na hraniční přechod Stážný a dál do Německa. Areál je vybudován na svažitém pozemku celkem 1841 m2. Zde jsou k dispozici budovy, které obklopují vnitřní dvůr. Dříve zde byla Vimperk  (okres Prachatice, Jihočeský kraj kraj)
Prodej zámku - bývalého pivovaru v Jincích Původně barokní zámek, který byl v průběhu času přestavěn na pivovar, sodovkárnu, dnes nedokončenou městskou tržnici, samoobsluhu, kino, knihovnu, atd. Jde o velký objekt do „U“ o zast. pl. 2.450 … Jince  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ dvou sousedních garáží v Příbrami VII, Síldiště, ul. Pod Haldou Ke koupi nabízíme dvě sousední garáže bez vnitřní příčky s vlastním pozemkem vždy á 19 m2 v Příbrami VII, ul. Pod Haldou. V okolí je mnoho bytových domů a již méně místa k parkování na ulici - velmi žádaná lokalita. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM obchodních prostor na náměstí J.A. Alise na Březových Horách Do nájmu nabízíme obchodní prostory v Příbrami v centru Březových Hor na náměstí. V současnosti je zde restaurace „U kosů“ s tradicí restaurace více než 100 let. Restaurace se nachází na Březových horách, na historickém náměstí J.A Alise, přímo naproti k Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem kanceláří s příslušenstvím, nám. Dr. Theurera, Příbram II K pronajmutí nabízíme zrekonstruované kancelářské prostory v 1. patře historického domu. Dům je umístěný na nám. Dr. J. Theurera u centra starého města s možností parkování na ulici, kde není vyhrazená žádná zóna. K dispozici je celkem 68 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
sleva
PRODEJ (pronájem) obchodu na náměstí v Dobříši v OC Černá Labuť V obchodním centru Černá Labuť nabízíme na prodej obchodní jednotku 241 m2 na prodej. Po dohodě je možný i pronájem. Dobříš  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem obchodu Praha 10 - Michle, ul. Bohdalecká V přízemí nového domu pronajmeme samostatnou obchodní jednotku s výkladem o celkové výměře 50 m2. Vlastní obchod má výměru 40 m2, a 10 m2 je kuchyňka, toaleta se sprchou a umyvadlem. Obchod má vlastní plynové topení, podružný elektroměr a vodoměr. Praha 10 - Michle  (okres Praha, Praha kraj)
Pronájem nebytových prostor Oblastní nemocnice Příbram - Areál II Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice v Příbrami – Zdaboři.Zde jsou různé možnosti, prostory vhodné jako kanceláře, sklady ... Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
změna
Pronájem skladových prostor v areálu v Příbrami - Zdaboř Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například skladové prostory v suterénu budovy B, kde je k dispozici celkem v 8 … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
sleva
Prodej multifunkčního areálu v Dobré Vodě u Březnice. Jedná se o původní lázně s hlavní třípodlažní budovou o zast. pl. 1907 m2. Následně zde byla kasárna Hradní stráže, která dostavěla autoprovoz, tedy hlavně ocelovou halu o zast. pl. 2.466 … Dobrá Voda  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2021 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz