+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

novinka
video
PRONÁJEM kanceláře 30 m2 s archivem a parkováním v Příbrami V - Zdaboři V již fungující administrativní budově, která prochází celkovou revitalizaci s dokončením na jaře 2024 nabízíme k pronájmu kancelář o výměře 30 m2, ve které nalezneme vestavbu archivu. Příbram V - Zdaboř  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
PRONÁJEM garáže v Příbram III, ul. Nad Kaňkou K pronájmu nabízíme, řadovou, zděnou, dobře udržovanou garáž s ocelovými, dvoukřídlými vraty v Příbrami III, ul. Nad Kaňkou u MO rybářského svazu. Příbram III  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
PRONÁJEM garáže v Příbrami IV za velkoobchodem Koruna K pronájmu nabízíme zděnou garáž v Příbrami IV, u Březnické ulice za velkoobchodem Koruna na Flusárně. Příbram IV  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
sleva
Podnájem garáže v Příbrami, ul. Obecnická K podnájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž ve velmi dobrém stavu. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
sleva
PRONÁJEM - garáže v Příbrami IV, ul. Březnická K pronájmu nabízíme zděnou garáž v Příbrami IV, u Březnické ulice přímo za velkoobchodem Koruna na Flusárně. Garáž je na vlastním pozemku o výměře 35 m2 s užitnou plochou okolo 18 m2. Příbram IV  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM garáže v Příbrami IV, Anenská ul. K pronájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž s opravenou střechou a ocelovou roletou v ul. Anenská, Příbram IV. Příbram IV  (okres Příbram, Středočeský kraj)
PRONÁJEM skladových a výrobních prostor v Příbrami, bývalý KARSIT V zastoupení majitele nabízíme pronájem různých skladový a výrobních prostor v bývalém střeženém areálu společnosti KARSIT v Příbrami I., v průmyslové a obchodní zóně města. Příbram I  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - obchodu v centru staré Příbrami v Uranu, Plzeňská ul. K pronajmutí nabízíme nebytovou jednotku, obchod v přízemí bývalého obchodního střediska Uran na roku Plzeňské a Riegrovi ul. v Příbrami I. Jeho celková výměra je 77 m2 včetně toalet a skládku. Příbram I  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM obchodu v Rožmitále pod Třemšínem, Náměstí Nabízíme k pronájmu v centru města na náměstí v Rožmitále pod Třemšínem samostatnou obchodní jednotku, celkem 78 m2 se dvěma výklady a roletami. Jedná se o prostory v přízemí opraveného historického domu, kde je dnes obchod s potravinami. Největší vstupní Rožmitál pod Třemšínem  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM - skladových prostor v areálu v Příbrami - Zdaboři Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například volné skladové prostory v suterénu budovy B, kde je k dispozici po místnostech celkem 14 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
změna
PRONÁJEM kanceláří v Příbrami V - Zdaboři s parkováním V administrativní budově areálu pronajmeme moderní kanceláře o výměře vždy 15 m2. Jsou vybaveny osvětlením v podhledu, koberci, okenními žaluziemi, připojeny na elektřinu, internet, telefon. Na patře je vždy kuchyňka, a toalety pro muže, ženy. Příbram V - Zdaboř  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM obchodu 56 m2 na nám. 17. listopadu v Příbrami VII K pronájmu nabízíme v přízemí domu kompaktní obchod s výměrou 56 m2, včetně sociálního zázemí. Obchod je vybaven regály, zrcadly, dle dohody je lze odstranit. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
Pronájem zařízených, dvou kanceláří, celkem 46 m2 K pronájmu nabízíme kanceláře v 1. patře zděného domu v Příbrami I, ul. Špitálská. Jedná se o dvě místnosti o celkové 46 m2, které jsou zařízené nábytkem, koberci a osvětlením. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM skladu 24,3 m2 v Příbrami V - Zdaboři Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM prostor vhodných na kanceláře, celkem 125 m2, Příbram, ul. Špitálská K pronájmu nabízíme prostory ve zvýšeném přízemí vhodné na kaceláře. Celkem se jedná o 6 místností s vlastní toaletou a kuchyňským koutem o celkové výměře 125 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM kanceláře 24 m2 v Příbrami V - Zdaboři Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
pronajato
PRONÁJEM - obchodu 80 m2 na náměstí 17. listopadu v Příbrami VII. K pronajmutí nabízíme před dokončením obchodní prostor o výměře cca 80 m2 v centru města nové Příbrami na náměstí 17. listopadu, který vznikl rozdělením obchodní jednoty o celkové výměře 156 m2. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2023 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz