+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

pronajato
PRONÁJEM garáže v Příbrami V - Zdaboři, ul. Slunná K pronajmutí nabízíme udržovanou, řadovou, zděnou garáž v Příbrami V - Zdaboři na sídlišti Drkolnov s opravenou střechou. Nachází se ve skupině garáží s dobrým přístupem.
video
Pronájem obchodu Praha 10 - Michle, ul. Bohdalecká V přízemí nového domu pronajmeme samostatnou obchodní jednotku s výkladem o celkové výměře 50 m2. Vlastní obchod má výměru 40 m2, a 10 m2 je kuchyňka, toaleta se sprchou a umyvadlem. Obchod má vlastní plynové topení, podružný elektroměr a vodoměr. Praha 10 - Michle  (okres Praha, Praha kraj)
video
PRONÁJEM obchodních (kancelářských) prostor v areálu II. nemocnice v Příbrami - Zdaboři. Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
změna
PRONÁJEM kanceláří, ordinací v areálu nemocnice II v Příbrami - Zdaboři K pronájmu nabízíme v budově H v areálu II nemocnice v Příbrami V-Zdaboři volné nebytové prostory vhodné na kanceláře, ordinace či obchodní prostory. Příbram V - Zdaboř  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
změna
PRONÁJEM kanceláří v Příbrami V - Zdaboři s parkováním V administrativní budově areálu pronajmeme moderní kanceláře o výměře vždy 15 m2. Jsou vybaveny osvětlením v podhledu, koberci, okenními žaluziemi, připojeny na elektřinu, internet, telefon. Na patře je vždy kuchyňka, a toalety pro muže, ženy. Příbram V - Zdaboř  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM garáže s elektřinou v Příbrami VII. K pronajmutí nabízíme garáž ve velmi dobrém stavu k pronajmutí v Příbrami VII, ul. Sadová. Garáže je řadová, zděná a má elektřinu. K dispozici je jedna zásuvka na 230 V a světlo. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Podnájem garáže v Příbrami, ul. Obecnická K podnájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž ve velmi dobrém stavu. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM suché garáže v Příbrami VI - Březové Hory u podniku ZAT a.s. K pronájmu nabízíme suchou, řadovou, zděnou, garáž v Příbrami VI - Březové Hory. Garáž se nachází u podniku ZAT a.s. ve skupině jiných garáží. Vjezdová, ocelová vrata jsou dobře zabezpečená několika zámky a rozporou. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
změna
PRONÁJEM obchodního prostoru u Normy v Rožmitále p. Tř. V přízemí, přímo vedle supermarketu Norma je samostatný obchodní prostor o celkové výměře 315 m2. Má vlastní měření odběru energií, plynové topení. Rožmitál pod Třemšínem  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM garáže v Příbrami VI - Březové Hory, Důl Marie K pronajmutí nabízíme suchou, udržovanou, řadovou, zděnou garáž v Příbrami VI - Březové Hory na Dolu Marie. nachází se ve skupině garáží s dobrým přístupem. Má ocelová, dvojřídlá vjezdová vrata opatřena několika zámky. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - garáže 1600 m od Kauflandu na okraji Podlesí. K pronájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž s opravenou střechou a ocelovými dvoukřídlými vraty na okraje obce Podlesí. Jedná se o stavbu garáže o zastavěné ploše 20 m2 s celkovým pozemkem 31 m2. Podlesí  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM obchodu u nám. 17. listopadu v Příbrami VII K pronajmutí nabízíme obchodní prostor v přízemí bytového domu v centru Sídliště – Příbram VII. Má celkové výměře 47 m2 u náměstí 17. listopadu v Příbrami VII, za provozovnou pošty na třídě Osvobození. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
změna
PRONÁJEM obchodního prostoru 22 m2 v centru Příbrami K pronajmutí nabízíme v I. NP OC Skalka v Příbrami obchodní prostor 22 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - velké garáže v Příbrami VI – Březové Hory K pronájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž s opravenou střechou a ocelovými dvoukřídlými vraty pod Hornickým muzeem v Příbrami VI – Březové Hory. Jedná se o stavbu garáže o užitné ploše 24,6 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM obchodu v Rožmitále pod Třemšínem, Náměstí Nabízíme k pronájmu v centru města na náměstí v Rožmitále pod Třemšínem samostatnou obchodní jednotku, celkem 78 m2 se dvěma výklady a roletami. Jedná se o prostory v přízemí opraveného historického domu, kde je dnes obchod s potravinami. Největší vstupní Rožmitál pod Třemšínem  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRONÁJEM obchodních prostor od 17 m2 do 305 m2 v centru Příbrami K pronajmutí nabízíme ve II. NP a III. NP OC Skalka v Příbrami obchodní prostory od 17 m2 do 305 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM kanceláří v centru Příbrami, ul. Špitálská V komerčním domě, kde je řada kanceláří a provozoven nabízíme k pronájmu v 1. patře 2 kanceláře s archivem, kde je možné zřídit i vlastní kuchyňku a komorou, celkem 68 m2. V kancelářích je i možnost zabezpečovacího zařízení. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem dvou kanceláří, ul. Špitálská, Příbram I. V komerčním domě, kde je řada kanceláří a provozoven nabízíme k pronájmu mimo jiné v 1. patře 2 kanceláře celkem 41,8 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem dvou kanceláří s archivem, ul. Špitálská, Příbram I V komerčním domě, kde je řada kanceláří a provozoven nabízíme k pronájmu mimo jiné ve 2. patře 2 kanceláře s komorou, celkem 58 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - garáže v Příbrami IV, ul. Anenská K pronájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž s opravenou střechou a ocelovou roletou v ul. Anenská, Příbram IV. Jedná se o stavbu garáže o užitné ploše 15,6 m2. Příbram IV  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2022 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz