+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

pronajato
PRONÁJEM zrekonstrovaného bytu 2+kk s balkónem v srdci Příbrami K pronajmutí nabízíme ve víceúčelovém domě, přímo v centru Příbrami, na náměstí T. G. Masaryka, byt 2+kk s balkonem, kde proběhla kompletní rekonstrukce s výměnou zařizovacích předmětů. Příbram I  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
rezervováno
PRONÁJEM modernizovaného bytu 2+1 v Příbrami VII, ul. Pod Haldou K pronajmutí nabízíme, pěkný udržovaný a modernizovaný byt 2+1 v 1. patře, cihlového, zatepleného domu v Příbrami VII, ul. Pod Haldou. Celková výměra včetně sklepa je 51,7 m2. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 2+kk, 49,2 m2 ve Staršicích Ke koupi nabízíme, téměř nový byt 2+kk v 2. patře, cihlového, zatepleného domu ve Strašicích. Bytový dům byl kolaudován v roce 2020. Celková výměra bytu je 49,2 m2, kde k bytu přináleží prostorná komora na chodbě a u domu i parkovací stání. Strašice  (okres Rokycany, Plzeňský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 2+1 v Příbrami VII, ul. Politických vězňů. K pronajmutí nabízíme, pěkný udržovaný byt 2+1 v 1. patře, cihlového, zatepleného domu v Příbrami VII, ul. Politických vězňů. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem bytu 1+kk, Příbram VII, ul. Jana Drdy Ve zcela revitalizovaném domě, v jeho 3. patře s výtahem, nabízíme byt 1+kk se sklepem. Celkem byt má výměru 30 m2. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM 4+kk/L v Příbrami - Zdaboři, ul. Na Planinách K pronajmutí nabízíme zařízený byt s původní dispozicí 4+kk o výměře 80,94 m2 + lodžie ve 2. patře cihlového, zatepleného domu v Příbrami V – Zdaboři, ul. Na Planinách. Příbram V - Zdaboř  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM 2+1 s balkonem v Příbrami VII, ul. Pod Haldou K pronájmu nabízíme nezařízený byt 2+1 s balkonem ve 2. patře cihlového domu, který byl již revitalizován a je zateplen. Nachází se v klidné části Příbrami VII v ulici Pod Haldou. Byt je o celkové výměře 55 m2 včetně sklepa + balkon. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 2+kk, 43,7 m2 v Praze 5, Stodůlky. Nabízíme ke koupi částečně zrekonstruovaný byt 2+kk se sklepní kójí o celkové výměře 43,6 m2 v Praze 5, ve Stodůlkách. Praha 5, Stodůlky  (okres Praha, Praha kraj)
pronajato
PRONÁJEM 3+kk s lodžií v Příbrami III, ul. Milínská K pronajmutí nabízíme byt ve 4. patře s výtahem v Příbrami III v Milínské ulici. Byt prošel rekonstrukcí a jeho celková plocha je 61,2 m2 + lodžie. Příbram III  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM zrekonstrované 2+1 v Bohutíně, část obce Vysoká Pec K pronajmutí nabízíme byt 2+1 o celkové výměře 57,46 m2, včetně du sklepů ve Vysoké Peci v Bohutíně, 2 km od Příbramě. Bohutín, část obce Vysoká Pec  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 2+1 v Příbrami IV, ul. Aloise Jiráska K pronájmu nabízíme v klidné lokalitě v Příbrami IV, ul. Aloise Jiráska byt 2+1 o celkové výměře 67,5 m2 včetně tří sklepů. Byt je v původním udržovaném stavu, ale má již nová plastová okna. Přívbram IV  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2024 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz