+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

pronajato
PRONÁJEM 4+kk/L v Příbrami - Zdaboři, ul. Na Planinách K pronajmutí nabízíme zařízený byt s původní dispozicí 4+kk o výměře 80,94 m2 + lodžie ve 2. patře cihlového, zatepleného domu v Příbrami V – Zdaboři, ul. Na Planinách. Příbram V - Zdaboř  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM 2+1 s balkonem v Příbrami VII, ul. Pod Haldou K pronájmu nabízíme nezařízený byt 2+1 s balkonem ve 2. patře cihlového domu, který byl již revitalizován a je zateplen. Nachází se v klidné části Příbrami VII v ulici Pod Haldou. Byt je o celkové výměře 55 m2 včetně sklepa + balkon. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 2+kk, 43,7 m2 v Praze 5, Stodůlky. Nabízíme ke koupi částečně zrekonstruovaný byt 2+kk se sklepní kójí o celkové výměře 43,6 m2 v Praze 5, ve Stodůlkách. Praha 5, Stodůlky  (okres Praha, Praha kraj)
pronajato
PRONÁJEM 3+kk s lodžií v Příbrami III, ul. Milínská K pronajmutí nabízíme byt ve 4. patře s výtahem v Příbrami III v Milínské ulici. Byt prošel rekonstrukcí a jeho celková plocha je 61,2 m2 + lodžie. Příbram III  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM zrekonstrované 2+1 v Bohutíně, část obce Vysoká Pec K pronajmutí nabízíme byt 2+1 o celkové výměře 57,46 m2, včetně du sklepů ve Vysoké Peci v Bohutíně, 2 km od Příbramě. Bohutín, část obce Vysoká Pec  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 3+kk v 1. patře RD v Příbrami V - Zdaboři V Příbrami V – Zdaboři nabízíme k pronajmu byt 3+kk o podlahové ploše cca 100 m2. Jedná se o klidnou lokalitu na okraji Příbrami mezi, kde lze dobře parkovat. Příbram V - Zdaboř  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 2+1 v Příbrami IV, ul. Aloise Jiráska K pronájmu nabízíme v klidné lokalitě v Příbrami IV, ul. Aloise Jiráska byt 2+1 o celkové výměře 67,5 m2 včetně tří sklepů. Byt je v původním udržovaném stavu, ale má již nová plastová okna. Přívbram IV  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 2+kk, 45 m2 po rekonstrukci, Příbram V, ul. Slunná K pronajmutí nabízíme byt 2+kk po rekonstrukci o celkové výměře 45 m2 v Příbrami V – Zdaboři, ul. Slunná. Byt se nachází v 5. patře zatepleného, panelového domu s výtahem na sídlišti Drkolnov. Příbram V - Zdaboř  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 2+kk/L v Příbrami III, ul. Průběžná K pronajmutí nabízíme částečně zařízený byt 2+kk s lodžií. Nachází se ve 3 patře v domě s výtahem. Orientace bytu je s dalekým výhledem na západ. Výměra je 43,72 m2 včetně komory na chodbě, sklepa. Příbram III  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 2+1 zrekonstruovaného na 2+kk, Příbram VII K pronajmutí nabízíme zrekonstruovaný a částečně zařízený byt 2+1, kde dispozice byla změněná na 2+kk. Výměra obytné plochy je cca 55 m2 Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 2+kk v Příbrami VIII, ul. Školní K pronajmutí nabízíme bezbariérový byt 2+kk ve zvýšené přízemí o výměře 44 m2 v areálu polikliniky RAVAK. Vlastní byt je velmi pěkný. Příbram VIII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM zařízeného bytu 2+1 v Příbram VII, ul. Edvarda Beneše K pronajmutí nabízíme zrekonstruovaný a vybavený byt 2+1 v Příbrami ve 4. patře cihlového domu. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a je zařízený. V koupelně je k dispozici sprchový kout. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2024 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz