+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

novinka
video
PRODEJ bytu 2+1/L u centra Berouna V revitalizovaném panelovém domě z r. 1975 v jeho 1. patře prodáme byt o celkové výměře 64 m2 včetně lodžie. K bytu patří komora na chodbě před bytem, sklepní kóje. Beroun  (okres Beroun, Středočeský kraj)
novinka
rezervováno
PRODEJ bytu 3+1 s bakonem v Příbrami VII, ul. Kutnohorská Ke koupi nabízíme udržovaný, částečně modernizovaný byt 3+1 s balkonem o výměře 74,5 m2 + 1,4 m2 balkon. Nachází se ve 2. patře z 3. pater cihlového domu v ul. Kutnohorská. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
rezervováno
PRODEJ zrekonstruovaného bytu 3+kk ve Smolotelích Předmětný byt je zcela nově zrekonstruovaný vel. 3+kk v 1nadzemním podlaží. Má výměru cca 68 m2 včetně 7 m2 sklepa.
prodáno
PRODEJ zrekonstrovaného bytu 3+kk s balkonem, 66 m2 v Příbrami VII, nám. 17. listopadu Ke koupi nabízíme zrekonstruovaný byt z původní dispozice 2+1/B na vkusné a moderní 3+kk s balkonem. Byt se nachází ve zcela revitalizovaném, cihlovém domě v jeho 1. patře na náměstí 17. listopadu v Příbrami VII. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM zmodernizovaného bytu 1+1 v Příbrami VII, ul. S.K. Neumanna Pronajmeme byt 1+1 po částečné rekonstrukci, který se nachází ve 3. patře cihlového domu bez výtahu a má celkovou výměru 38,1 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM zrekonstruovaného, částečně zařízeného bytu 2+kk s terasou v Příbrami VI K pronájmu nabízíme zrekonstruovaný, bezbariérový, částečně zařízený byt 2+kk, s terasou a sklepem v suterénu domu. Příbram VI  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem zrekonstruovaného bytu 2+kk, Příbram V - Zdaboři. Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 2+kk o výměře 45 m2 včetně sklepa v Příbrami V, sídliště Drkolnov, ul. Slunná. Byt je ve 3. patře ze 7. v panelovém revitalizovaném domě s výtahem. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem bytu 1+kk, 34 m2, Příbram VII, nám. 17.listopadu K pronajmutí nabízíme částečně rekonstruovaný byt 1+kk s balkonem o výměře 34 m2. Byt má novou elektřinu, kuchyňskou linku, podlahové krytiny. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - zrekontruovaného bytu 2+1 v ul. 28. října, Příbram VII K pronájmu nabízíme ve 3. patře cihlového domu nově zrekonstruovaný byt vel. 2+1. Byt se nachází v klidném místě na sídlišti v Příbrami VII, ul. 28. října. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - nově zrekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem a klimatizací v Příbrami VII K pronajmu nabízíme zcela nově zrekonstruovaný byt vel. 2+1 s balkonem u centra v klidném místě na sídlišti v Příbrami VII, ul. S.K. Neumanna. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 1+kk, Příbram VII, ul. Jana Drdy V revitalizovaném domě, v jeho 3. patře s výtahem pronajmeme zrekonstruovaný byt 1+k.k. se sklepem o výměře 30 m2. Byt má zánovní kuchyňskou linku s troubou, zabudovaným dvojvařičem, lednicí a digestoří. Vyzdená koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlo. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - zánovního, zařízeného bytu v Příbrami VI - Březové Hory, ul. K Drkolnovu. K pronájmu nabízíme nový, bezbariérový, zařízený byt 2+kk, s terasou a sklepem v suterénu domu. Celková výměra bytu je 53 m2 a nachází se ve zvýšeném přízemí cihlového domu o 6 NP. Příbram VI - Březové Hory  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 3+1 v Jincích, ul. Čenkovská Ve zvýšeném přízemí cihlového domu, který prošel již opravami, je ke koupi byt 3+1 o výměře 79,1 m2 včetně 2 sklepů. Byt je takřka původní, velmi zachovalý, má původní krásné parkety, a již i plastová okna. Byt k předání bude vyklizen. Fotografie jsou poř Jince  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - zrekonstruovaného bytu 2+kk v Příbrami V - Drkolnově, ul. Slunná K pronájmu nabízíme nezařízený byt 2+kk o výměře 45 m2 v Příbrami V, sídliště Drkolnov, ul. Slunná. Byt je ve 3. patře ze 7. v panelovém revitalizovaném domě s výtahem. Byt je celý vybílený, má nové podlahové krytiny, žaluzie v oknech, velký sprchový kout Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ modernizovaného bytu 1+1, 2 x lodžie v Příbrami III, Ryneček V revitalizovaném, bytovém domě nabízíme ke koupi byt s dispozicí 1+1 se dvěma lodžiemi, komorou na chodbě a sklepní kójí v suterénu domu. Jedná se o lokalitu u centra města v Příbrami III na Rynečku. Byt byl upraven, kde kromě vany v koupelně má i v ko Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 3+1/B v Rakovníku, ul. Malcova. Nabízíme ke koupi byt v OV vel 3+1 s balonem ve 4. patře zděného, zatepleného domu o velikosti 61 m2 a sklepem 5,82 m2. Celkem tedy vše 67 m2. U domu je i parkovací stání. Vlastní dům je zděný, je po revitalizaci se zateplenou fasádou, má plastová okna a Rakovník  (okres Rakovník, Středočeský kraj)
2016 ....... 2021 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz