+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

pronajato
PRONÁJEM bytu 2+1 v Příbrami VII, ul. 28. října K pronajmutí nabízíme byt 2+1 o celkové ploše cca 60 m2, z tohoto 5 m sklep. Byt se nachází v klidné části města v Příbrami VII, v jednosměrné ul. 28. října v cihlovém domě s dálkovým vytápěním Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
rezervováno
PRONÁJEM bytu 2+kk, 45 m2 po rekonstrukci, Příbram V, ul. Slunná K pronajmutí nabízíme byt 2+kk po rekonstrukci o celkové výměře 45 m2 v Příbrami V – Zdaboři, ul. Slunná. Byt se nachází v 5. patře zatepleného, panelového domu s výtahem na sídlišti Drkolnov. Příbram V - Zdaboř  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 2+kk/L v Příbrami III, ul. Průběžná K pronajmutí nabízíme částečně zařízený byt 2+kk s lodžií. Nachází se ve 3 patře v domě s výtahem. Orientace bytu je s dalekým výhledem na západ. Výměra je 43,72 m2 včetně komory na chodbě, sklepa. Příbram III  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 1+kk v Příbrami VIII, Školní ulice K pronajmutí nabízíme byt ve zvýšené přízemí velikost 1+kk o celkové výměře 37 m2. Byt se nachází v Příbrami VIII - areál polikliniky RAVAK.
pronajato
PRONÁJEM bytu 2+1 zrekonstruovaného na 2+kk, Příbram VII K pronajmutí nabízíme zrekonstruovaný a částečně zařízený byt 2+1, kde dispozice byla změněná na 2+kk. Výměra obytné plochy je cca 55 m2 Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
PRONÁJEM bytu 3+kk v 1. patře RD v Příbrami V - Zdaboři V Příbrami V – Zdaboři nabízíme k pronajmu byt 3+kk o podlahové ploše cca 100 m2. Jedná se o klidnou lokalitu na okraji Příbrami mezi, kde lze dobře parkovat. Příbram V - Zdaboř  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 2+kk v Příbrami VIII, ul. Školní K pronajmutí nabízíme bezbariérový byt 2+kk ve zvýšené přízemí o výměře 44 m2 v areálu polikliniky RAVAK. Vlastní byt je velmi pěkný. Příbram VIII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
prodáno
PRODEJ bytu 1+1 s lodžií v Příbrami VIII, ul. Čechovská. Ke koupi nabízíme velmi pěkný byt s dalekým výhledem obrácený na jihozápad vel. 1+1 o výměře bytu 35,1 m2 a s 4 m2 lodžií Příbram VIII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM zařízeného bytu 2+1 v Příbram VII, ul. Edvarda Beneše K pronajmutí nabízíme zrekonstruovaný a vybavený byt 2+1 v Příbrami ve 4. patře cihlového domu. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a je zařízený. V koupelně je k dispozici sprchový kout. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
sleva
PRODEJ velkého bytu 1+1, 47 m2, V Příbrami III, Ryneček Ve zcela revitalizovaném domě, v jeho 5. patře s výtahy prodáme velký byt vel. 1+1 o výměře 47,0 m2. Byt má navíc i komoru na patře, sklep. Příbram III  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 2+1, 54,9 m2, Příbram I, ul. Plzeňská Na prodej nabízíme byt 2+1 ve zvýšeném přízemí cihlového, revitalizovaného domu v Příbrami I, ul. Plzeňská s okny orientovanými do klidu směrem na zahradnictví. Byt má celkovou výměru 54,85 m2 včetně sklepní kóje. Příbram I  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 1+1 s balkonem v Příbrami VII, ul. Mariánská V 1. patře revitalizovaného cihlového domu, nabízíme ke koupi již vystěhovaný byt vel. 1+1 o výměře 47,8 m2 včetně 2 sklepů. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 1+1 s balkonem v Příbrami VII, ul. Okružní. K pronájmu nabízíme byt 1+1 o výměře 44,8 m2 včetně sklepa, který má navíc i balkon přibližně 3 m2. Byt se nachází v cihlovém domě v jeho 2. patře. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 2+1, 67,7 m2, v Příbrami VII, ul. 28. října Ke koupi nabízíme již zmodernizovaný byt 2+1 ve zvýšeném přízemí cihlového domu v ul. 28. října, Příbram VII. Výměra bytu je 67,7 m2 včetně dvou sklepů o celkové výměře 12,1 m2. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2023 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz