+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

video
změna
PRONÁJEM bytu 1+1 s balkonem v Příbrami VII, ul. Okružní. K pronájmu nabízíme byt 1+1 o výměře 44,8 m2 včetně sklepa, který má navíc i balkon přibližně 3 m2. Byt se nachází v cihlovém domě v jeho 2. patře. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
změna
PRODEJ bytu 2+1, 54,9 m2, Příbram I, ul. Plzeňská Na prodej nabízíme byt 2+1 ve zvýšeném přízemí cihlového, revitalizovaného domu v Příbrami I, ul. Plzeňská s okny orientovanými do klidu směrem na zahradnictví. Byt má celkovou výměru 54,85 m2 včetně sklepní kóje. Příbram I  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
sleva
PRONÁJEM modernizovaného bytu 2+1 s lodžií v Příbrami VII, ul. Jana Drdy K pronajmutí nabízíme modernizovaný byt 2+1 s komoru a lodžií ve věžovém domě v Příbrami VII, ul. Jana Drdy. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
PRONÁJEM bytu 2+1 s balkonem po kompletní rekonstrukci Byt 2+1 s balkonem po kompletní rekonstrukci v Příbrami VII, ul. S. K. Neumanna. Nachází se v 1. patře revitalizovaného, zatepleného, cihlového domu nedaleko nám. 17. listopadu Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
PRONÁJEM zrekonstruovaného bytu 3+1, 95 m2 s možností parkovacího místa. K pronájmu nabízíme zrekonstruovaný, podkrovní byt 3+1 o podlahové ploše 95 m2 ve 3. NP. Byt se nachází u historického centra města Příbramě v Dlouhé ulici. Příbram III  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
sleva
PRONÁJEM velkého bytu 3+1/2B v Příbrami III, ul. Milínská K pronajmutí nabízíme velký byt 3+1 v 1. patře cihlového domu v Příbrami III, ul. Milínská. Plocha bytu včetně sklepa je 81 m2 + 2 x balkón. Byt se nabízí bez zařízení, ale má zánovní kuchyňskou linku s kombinovaným sporákem a v místnostech je osvětlení. Příbram III  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 2+1, 67,7 m2, v Příbrami VII, ul. 28. října Ke koupi nabízíme již zmodernizovaný byt 2+1 ve zvýšeném přízemí cihlového domu v ul. 28. října, Příbram VII. Výměra bytu je 67,7 m2 včetně dvou sklepů o celkové výměře 12,1 m2. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM zrekonstruovaného, bytu 2+k.k. s balkonem v Příbrami VI K pronájmu nabízíme zrekonstruovaný, bezbariérový, částečně zařízený byt 2+kk, s velkým balkonem a sklepem v suterénu domu. Celková výměra bytu je 51,4 m2 + velký balkon a nachází se ve 3. NP cihlového domu s výtahem o 7 NP. Příbram VI - Březové Hory  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
pronajato
sleva
PRONÁJEM zrekonstruovaného bytu 2+1 s balkónem 3 km od Příbrami K pronajmutí nabízíme byt 2+1 s balkonem, kde proběhla rekonstrukce. Nachází se v malém bytovém domě v jeho 1. patře, 3 km od Příbrami v obci Dubno. Byt se nabízí částečně zařízený. Dubno  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ modernizovaného bytu 2+1 s lodžií Na prodej nabízíme modernizovaný byt 2+1 s komoru a lodžií ve věžovém domě v Příbrami VII, ul. Jana Drdy. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
pronajato
PRONÁJEM zrekonstrovaného bytu 2+1 v Příbrami VII, ul. Edvarda Beneše K pronajmutí nabízíme zrekonstruovaný byt 2+1 v 1. patře cihlového, revitalizovaného domu v Příbrami VII, ul. Edvarda Beneše. Celková výměra bytu včetně dvou sklepů je 60 m2, užitná plocha bytu je 54,7 m2. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ rekonstruovaného bytu 2+kk s garáží a zahrádkou v Příbrami V - Zdaboři Ke koupi nabízíme na klidném místě v Příbrami V –Zdaboři byt 2+kk v 4. NP s garáží a zahrádkou. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM rekontruovaného bytu 2+1 s lodžií v Příbrami VII K pronájmu nabízíme částečně zařízený, rekonstruovaný byt 2+1 s lodžií a s komorou v bytě. Sklep není k dispozici. Výměra bytu je 50 m2 + lodžie. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2023 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz