+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

novinka
video
PRODEJ rekonstruovaného bytu 2+kk s garáží a zahrádkou v Příbrami V - Zdaboři Ke koupi nabízíme na klidném místě v Příbrami V –Zdaboři byt 2+kk v 4. NP s garáží a zahrádkou. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
PRONÁJEM rekontruovaného bytu 2+1 s lodžií v Příbrami VII K pronájmu nabízíme částečně zařízený, rekonstruovaný byt 2+1 s lodžií a s komorou v bytě. Sklep není k dispozici. Výměra bytu je 50 m2 + lodžie. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRODEJ bytu 2+1/L u centra Berouna V revitalizovaném panelovém domě z r. 1975 v jeho 1. patře prodáme byt o celkové výměře 64 m2 včetně lodžie. K bytu patří komora na chodbě před bytem, sklepní kóje. Beroun  (okres Beroun, Středočeský kraj)
novinka
video
PRODEJ bytu 2+1 v Plzni Doudlevci, ul. Skupova Ke koupi nabízíme byt v panelovém, zatepleném domě vel. 2+1 o celkové výměře 62,5 m2. Byt je ve 4. nadzemní podlaží z celkových 8. NP. Plzeň 3 , Doudlevce  (okres Plzeň-město, Plzeňský kraj)
pronajato
PRONÁJEM zrekonstruovaného, bytu 2+k.k. s balkonem v Příbrami VI K pronájmu nabízíme zrekonstruovaný, bezbariérový, částečně zařízený byt 2+kk, s velkým balkonem a sklepem v suterénu domu. Celková výměra bytu je 51,4 m2 + velký balkon a nachází se ve 3. NP cihlového domu s výtahem o 7 NP. Příbram VI - Březové Hory  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM podkrovního byt 97 m2 v Příbrami V, ul. Rovná K pronájmu nabízíme atypický podkrovní byt ve 3. NP bytového, zděného domu v Příbrami V – Zdaboři, ul. Rovná. Výborná lokalita s dobrou možností parkování v okolí a výhledem na Poštu, KFC, OBI, Tesco a zastávkami MHD či na Prahu. Příbram V - Zdaboř  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ modernizovaného bytu 2+1 v Jincích, ul. Čenkovská V revitalizovaném cihlovém domě ve zvýšeném přízemí prodáme částečně již zmodernizovaný byt velikosti 2+1 o výměře 57,7 m 2 včetně dvou sklepů. Jince  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 1+1 po rekonstrukci 1 km od Příbrami K pronájmu nabízíme celkově zrekonstruovaný byt 1+1 o celkové výměře 32,2 m2 cca 1 km od sídliště Drkolnov v Příbrami ve Vysoké Peci v Bohutíně. Jedná se o byt v revitalizovaném domě v jeho 1. patře. Bohutín, Vysoká Pec  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM zrekonstruovaného bytu 3+1/L v Příbrami V - Zdaboři - Drkolnov V revitalizovaném panelovém domě, v jeho 6. patře, nabízíme k pronájmu byt 3+1/L o výměře 73,3 m2 + lodžie. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem bytu 3+1 po rekonstrukci, Praha 4 - Krč, ul. Herálecká K pronájmu nabízíme ve zděném domě, ve 3. NP, byt vel. 3+1 o výměře 69,1 m2 a sklep cca 4 m2. Praha  (okres Praha 4, Krč, Hlavní město Praha kraj)
pronajato
PRONÁJEM - novějšího, zažízeného 2+kk s terasou v Příbrami VI - Březové Hory, ul. K Drkolnovu Nabízíme bezbariérový, zařízený byt 2+kk, s terasou a sklepem v suterénu domu. Celková výměra bytu je 53 m2 + terasa a nachází se ve zvýšeném přízemí cihlového domu o 6 NP.. Příbram VI - Březové Hory  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej bytu 2+1, 63,05 m2,Příbram VII, ul. Komenského Na prodej nabízíme udržovaný, částečně modernizovaný byt 2+1 o celkové výměře 63m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 3+1 s bakonem v Příbrami VII, ul. Kutnohorská Ke koupi nabízíme udržovaný, částečně modernizovaný byt 3+1 s balkonem o výměře 74,5 m2 + 1,4 m2 balkon. Nachází se ve 2. patře z 3. pater cihlového domu v ul. Kutnohorská. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM částečně zařízeného bytu 3+kk v Příbrami VII, ul. Příčná K pronájmu nabízíme částečně zařízený byt 3+kk, s komorou na chodbě a sklepem v 1. NP domu. Výměra bytu je 69,2 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 2+1 v Příbrami IV, ul. Aloise Jiráska K pronájmu nabízíme v klidné lokalitě v Příbrami IV, ul. Aloise Jiráska byt 2+1 o celkové výměře 67,5 m2 včetně tří sklepů. Byt je v původním udržovaném stavu a je již započatá i výměna oken za nová plastová. Příbram IV  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM zrekonstruovaného bytu 3+1 s lodžíí v Příbrami V - Zdaboři, ul. Družstevní V revitalizovaném panelovém domě v Příbrami na sídlišti Drkolnov, ul. Družstevní, nabízíme k pronájmu hezký, zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií. Byt je v posledním 7. patře s dalekým výhledem na Příbram. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM 1+kk v přízemí historického domu v Příbrami V opraveném historickém a rekonstruovaném domě pronajmeme byt 1+kk o celkové výměře 24,7 m2, rekonstruovaný v roce 2019. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2022 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz