+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

novinka
video
PRONÁJEM bytu 3+1 po rekonstrukci, Praha 4 - Krč, ul. Herálecká K pronájmu nabízíme ve zděném domě, ve 3. NP, byt vel. 3+1 o výměře 69,1 m2 a sklep cca 4 m2. Praha  (okres Praha 4, Krč, Hlavní město Praha kraj)
novinka
video
PRONÁJEM bytu po rekonstrukci 1+1/L v Příbrami VII, ul. Gen. Kholla K pronajmutí nabízíme v pavlačovém domě ve 2. patře byt 1+1 o výměře 46,1 m2 + lodžie. Byt je zcela nově po rekonstrukci, ještě nikdo v něm nyní nebydlel. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
rezervováno
Prodej bytu 2+1, 63,05 m2,Příbram VII, ul. Komenského Na prodej nabízíme udržovaný, částečně modernizovaný byt 2+1 o celkové výměře 63m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 2+1 s balkonem v Příbrami VII, ul. Bratří Čapků K pronájmu nabízíme ve zděném domě v jeho 2. patře částečně zrekonstruovaný byt velikosti 2+1/ B o výměře 51,5 m2 + balkon 2,1 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem: 1+1/L po částečné rekonstrukci v Příbrami III, ul. Ryneček K pronájmu nabízíme modernizovaný byt 1+1 o celkové výměře 43 m2 + lodžie v Příbrami III, v ul. Ryneček. Jedná se o byt v revitalizovaném domě v jeho 3. patře. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - 2+kk, 43,3 m2, Příbram VIII, ul. U Školy K pronájmu nabízíme modernizovaný byt 2+kk o celkové výměře 43,3 m2 v Příbrami VIII, v ul. U Školy. Jedná se o byt v revitalizovaném, panelovém domě v jeho 4. patře. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRODEJ bytu 2+1/L u centra Berouna V revitalizovaném panelovém domě z r. 1975 v jeho 1. patře prodáme byt o celkové výměře 64 m2 včetně lodžie. K bytu patří komora na chodbě před bytem, sklepní kóje. Beroun  (okres Beroun, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 3+1 s bakonem v Příbrami VII, ul. Kutnohorská Ke koupi nabízíme udržovaný, částečně modernizovaný byt 3+1 s balkonem o výměře 74,5 m2 + 1,4 m2 balkon. Nachází se ve 2. patře z 3. pater cihlového domu v ul. Kutnohorská. Příbram VII  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ zrekonstruovaného bytu 3+kk ve Smolotelích Předmětný byt je zcela nově zrekonstruovaný vel. 3+kk v 1nadzemním podlaží. Má výměru cca 68 m2 včetně 7 m2 sklepa.
prodáno
PRODEJ zrekonstrovaného bytu 3+kk s balkonem, 66 m2 v Příbrami VII, nám. 17. listopadu Ke koupi nabízíme zrekonstruovaný byt z původní dispozice 2+1/B na vkusné a moderní 3+kk s balkonem. Byt se nachází ve zcela revitalizovaném, cihlovém domě v jeho 1. patře na náměstí 17. listopadu v Příbrami VII. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM zmodernizovaného bytu 1+1 v Příbrami VII, ul. S.K. Neumanna Pronajmeme byt 1+1 po částečné rekonstrukci, který se nachází ve 3. patře cihlového domu bez výtahu a má celkovou výměru 38,1 m2. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM zrekonstruovaného, částečně zařízeného bytu 2+kk s terasou v Příbrami VI K pronájmu nabízíme zrekonstruovaný, bezbariérový, částečně zařízený byt 2+kk, s terasou a sklepem v suterénu domu. Příbram VI  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem zrekonstruovaného bytu 2+kk, Příbram V - Zdaboři. Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 2+kk o výměře 45 m2 včetně sklepa v Příbrami V, sídliště Drkolnov, ul. Slunná. Byt je ve 3. patře ze 7. v panelovém revitalizovaném domě s výtahem. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
Pronájem bytu 1+kk, 34 m2, Příbram VII, nám. 17.listopadu K pronajmutí nabízíme částečně rekonstruovaný byt 1+kk s balkonem o výměře 34 m2. Byt má novou elektřinu, kuchyňskou linku, podlahové krytiny. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - zrekontruovaného bytu 2+1 v ul. 28. října, Příbram VII K pronájmu nabízíme ve 3. patře cihlového domu nově zrekonstruovaný byt vel. 2+1. Byt se nachází v klidném místě na sídlišti v Příbrami VII, ul. 28. října. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2021 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz