+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

novinka
video
rezervováno
Pronájem bytu 1+kk, 34 m2, Příbram VII, nám. 17.listopadu K pronajmutí nabízíme částečně rekonstruovaný byt 1+kk s balkonem o výměře 34 m2. Byt má novou elektřinu, kuchyňskou linku, podlahové krytiny. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - zrekontruovaného bytu 2+1 v ul. 28. října, Příbram VII K pronájmu nabízíme ve 3. patře cihlového domu nově zrekonstruovaný byt vel. 2+1. Byt se nachází v klidném místě na sídlišti v Příbrami VII, ul. 28. října. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - nově zrekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem a klimatizací v Příbrami VII K pronajmu nabízíme zcela nově zrekonstruovaný byt vel. 2+1 s balkonem u centra v klidném místě na sídlišti v Příbrami VII, ul. S.K. Neumanna. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM bytu 1+kk, Příbram VII, ul. Jana Drdy V revitalizovaném domě, v jeho 3. patře s výtahem pronajmeme zrekonstruovaný byt 1+k.k. se sklepem o výměře 30 m2. Byt má zánovní kuchyňskou linku s troubou, zabudovaným dvojvařičem, lednicí a digestoří. Vyzdená koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlo. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - zánovního, zařízeného bytu v Příbrami VI - Březové Hory, ul. K Drkolnovu. K pronájmu nabízíme nový, bezbariérový, zařízený byt 2+kk, s terasou a sklepem v suterénu domu. Celková výměra bytu je 53 m2 a nachází se ve zvýšeném přízemí cihlového domu o 6 NP. Příbram VI - Březové Hory  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 3+1 v Jincích, ul. Čenkovská Ve zvýšeném přízemí cihlového domu, který prošel již opravami, je ke koupi byt 3+1 o výměře 79,1 m2 včetně 2 sklepů. Byt je takřka původní, velmi zachovalý, má původní krásné parkety, a již i plastová okna. Byt k předání bude vyklizen. Fotografie jsou poř Jince  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM - zrekonstruovaného bytu 2+kk v Příbrami V - Drkolnově, ul. Slunná K pronájmu nabízíme nezařízený byt 2+kk o výměře 45 m2 v Příbrami V, sídliště Drkolnov, ul. Slunná. Byt je ve 3. patře ze 7. v panelovém revitalizovaném domě s výtahem. Byt je celý vybílený, má nové podlahové krytiny, žaluzie v oknech, velký sprchový kout Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ modernizovaného bytu 1+1, 2 x lodžie v Příbrami III, Ryneček V revitalizovaném, bytovém domě nabízíme ke koupi byt s dispozicí 1+1 se dvěma lodžiemi, komorou na chodbě a sklepní kójí v suterénu domu. Jedná se o lokalitu u centra města v Příbrami III na Rynečku. Byt byl upraven, kde kromě vany v koupelně má i v ko Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ bytu 3+1/B v Rakovníku, ul. Malcova. Nabízíme ke koupi byt v OV vel 3+1 s balonem ve 4. patře zděného, zatepleného domu o velikosti 61 m2 a sklepem 5,82 m2. Celkem tedy vše 67 m2. U domu je i parkovací stání. Vlastní dům je zděný, je po revitalizaci se zateplenou fasádou, má plastová okna a Rakovník  (okres Rakovník, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM modernizovaného bytu 2+1 s balkónem v Příbrami VII, nám. 17. listopadu Jedná se o byt 2+1 s balkonem, kde proběhla vkusná rekonstrukce. Zděná sociální část, nové dlažby, parkety, dveře, rekonstrukce elektrické sítě, nová kuchyně s vestavěnými spotřebiči, plastová okna. Kuchyně 12,4 m2, pokoje 17 a 14,5 m2, koupelna 2,5 m2, W Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ zánovního bytu 3+kk s terasou 3 km od Příbrami. Ke koupi nabízíme 3 km od Příbrami ve viladomě, kde jsou celkem 4 byty, byt o velikosti 3+kk s terasou. V oplocení před domem je zpěvněná plocha na parkování. Jinak je dům oblkopen udržovanou společnou zahradou s posezením. Stáří bytu je 9 let a je o cel Lhota u Příbramě  (okres Příbram, Středočeský kraj)
pronajato
PRONÁJEM 1+kk v Příbrami I, ul. Plzeňská K pronájmu nabízíme nezařízený byt 1+kk o velikosti 23,1 m2 ve 3. patře věžového domu v Příbrami I, ul. Plzeňská. K bytu patří i sklepní kóje. Vhodné pro 1 osobu, kde měsíční záloha na služby je 1.522 Kč + elektřina. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ zděného bytu 2+1, 57,46 m2, v Příbrami - Vysoké Peci V zatepleném zděném domě v jeho zvýšeném přízemí nabízíme ke koupi byt vel. 2+1 s celkovou výměrou 57,46 m2. Kuchyně má výměru 13,5 m2, pokoje 13,3, 14,5, koupelna s WC 4,30, předsíň 2,50, a 2 sklepy celkem 9,46 m2. Bohutín - Vysoká Pec  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2021 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz