+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

novinka
video
PRODEJ stavebního pozemku 696 m2 ve Vysoké u Příbramě. Na prodej nabízíme oplocená takřka rovinnou zahradu o celkové výměře 696 m2. Je na ní pouze zeleň, tráva, a přesahující smrky souseda. Silnice je pokryta silničními panely. Vysoká u Příbramě  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
PRODEJ stavebního pozemku o celkové výměře 1.573 m2 v Jincích Ke koupi nabízíme nově vyměřený pozemek určený územním plánem k zastavění. Pozemek sousedí s hotelem Kratochvíl a nachází se u silnice č. 118, ul. Slavíkova na okraji obce. Jince  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
PRODEJ stavebního pozemku o celkové výměře 1.441 m2 v Jincích Ke koupi nabízíme nově vyměřený pozemek určený územním plánem k zastavění. Pozemek sousedí s hotelem Kratochvíl a nachází se u silnice č. 118, ul. Slavíkova na okraji obce. Jince  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
sleva
PRODEJ zahrádky s chatou v Příbrami Za pekárnou v Příbrami pod Čertovým pahorkem nabízíme zahradu s chatkou. Zde je velká skupina zahrádek s chatami, či dnes již i s rodinnými domy. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
PRODEJ zahrady, stavební parcely Tisová, Bohutín Oplocená zahrada o celkové výměře 1228 m2. Zahrada je velmi vkusně osázena dřevinami, balvany, rybníčkem s vodotečí. Bohutín, Tisová  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej stavebního pozemku s územním rohodnutím na Hvožďansku Nabízíme ke koupi stavební pozemek se stodolou o celkové výměře 3.488 m2. K pozemku je již vydané územním rozhodnutím, a k dispozici stude k výstavbě jednoho RD. Leletice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
video
prodáno
PRODEJ lesa u Příbramě, k.ú. Brod u Příbramě Ke koupi nabízíme udržovaný les o výměře 2.223 m2 v k.ú. Brod u Příbramě. Příbram, k.ú. Brod u Příbramě  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2023 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz