+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

Prodej RD v Dobré Vodě u BřeznicePRODEJNABÍDKA REALIT   »   DOMY

Fotografie

Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice Prodej RD v Dobré Vodě u Březnice

Informace

prodáno
Typ nemovitosti:rodinný dům/dům k podnikání
Obec:Dobrá Voda
Okres:Příbram
Kraj:Středočeský
Plocha:111 m2
Plocha pozemku:677 m2
ENB:G

Popis

Na vlastním oploceném pozemku o celkové výměře 677 m2 stojí RD, postavený v r. 1962. Je částečně podsklepený, v přízemí přes verandu vejdete do bytu 2+1, koupelny a místnosti pro sam. WC. V podkroví jsou 2 pokoje, půda.
Kromě toho na pozemku je i stavba garáže a kolen.  Vše obklopeno zanedbanou zahradou. Tedy potenciálně byt 4+1.  
Dům je dlouho neobývaný, potřebuje opravy, dostavbu a modernizaci. Připojeno na elektřinu, na pozemku je i kopaná studna s nefunkčním darlingem. Má pouze lokání topení, a WC nikdy nebylo osazeno, je venkovní suché WC. Chybí jímka. Nemovitost s potenciálem k opravám a dostavbě v perfektní poloze bývalých lázní. Vyhledávaná prázdninová lokalita s bývalými lázněmi, obklopena rybníky, lesy, poli. Vzdálenosti do měst: Březnice 2 km, Příbram 20 km, Praha 75 km.  
 
 
 
2016 ....... 2021 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz