+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

PRODEJ dvou sousedních garáží v Příbrami VII, Síldiště, ul. Pod HaldouPRODEJNABÍDKA REALIT   »   OSTATNÍ

Fotografie

PRODEJ dvou sousedních garáží v Příbrami VII, Síldiště, ul. Pod Haldou PRODEJ dvou sousedních garáží v Příbrami VII, Síldiště, ul. Pod Haldou PRODEJ dvou sousedních garáží v Příbrami VII, Síldiště, ul. Pod Haldou PRODEJ dvou sousedních garáží v Příbrami VII, Síldiště, ul. Pod Haldou PRODEJ dvou sousedních garáží v Příbrami VII, Síldiště, ul. Pod Haldou PRODEJ dvou sousedních garáží v Příbrami VII, Síldiště, ul. Pod Haldou PRODEJ dvou sousedních garáží v Příbrami VII, Síldiště, ul. Pod Haldou PRODEJ dvou sousedních garáží v Příbrami VII, Síldiště, ul. Pod Haldou PRODEJ dvou sousedních garáží v Příbrami VII, Síldiště, ul. Pod Haldou PRODEJ dvou sousedních garáží v Příbrami VII, Síldiště, ul. Pod Haldou

Informace

prodáno
Typ nemovitosti:ostatní
Obec:Příbram
Okres:Příbram
Kraj:Středočeský

Popis

Ke koupi nabízíme dvě sousední  garáže bez vnitřní příčky s vlastním pozemkem vždy á 19 m2 v Příbrami VII, ul. Pod Haldou. V okolí je mnoho bytových domů a již méně místa k parkování na ulici - velmi žádaná lokalita. 
Jedná se o zděné garáže s ocelovými vraty, které jsou opatřeny vždy 2 x zámkem. Střecha má novou  asfaltovou krytinu z roku 2019. Mimořádní příležitost - ke koupi je celek 2 garáží na Sídlišti v Příbrami VII.  
2016 ....... 2021 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz