+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

prodáno
PRODEJ RD, chalupy v Dlouhé Lhotě u Dobříše Na vlastním uzavřeném pozemku o celkové výměře 306 m2 prodáme původní chalupu malého zemědělce s hospodářskou budovou. Stavby stojí do tvaru písmene L. Před domem a hospodářskou částí je zatravněný dvůr, zahrada. Dlouhá Lhota u Dobříše  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ řadového RD v Příbrami V - Zdaboři Velmi prostorný řadový rod. dům se 4 lodžiemi. Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
sleva
PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání na vlastním rovinném oploceném pozemku 823 m2 prodáme větší domy se zázemím vhodných i pro podnikání.
prodáno
Prodej RD, chalupy ve Vševilech Z pověření insolvenčního správce nabízíme, ke koupi již vystěhovanou chalupu, kde byla zahájena rekonstrukce včetně zobytnění půdy k bydlení. Dnes je zde v přízemí byt 2+kk s koupelnou, spl. WC, sprcha. Vytápění je řešené kotlem na tuhá paliva s rozvodem Vševily  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej částečně zrekonstruovaného RD, chalupy v Zalužanech Komfortní částečně zrekonstruovaná původní chalupa malého zemědělce na uzavřeném pozemku 633 m2. Před 3 lety proběhla náročná rekonstrukce pravé části, v interiéru použita borovice, jsou nové instalace pod … Zalužany  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ RD, chalupy v Zalánech, pod lesním masivem Brd. Na hranici CHKO Brdy v Zalánech, na rovinném oploceném pozemku o celkové výměře 1218 m2, stojí velmi pěkný, opravený a udržovaný RD. RD, chalupa je vhodná pro trvalé bydlení i k rekreaci. Vlastní dům pochází z r. 1937 a je postaven z hodnotných materiálů, Zalány  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ RD v Dlouhé Lhotě u Dobříše Starší RD u kostela a rybníka s dispozicí 5+1 s příslušenstvím. Na pozemku o výměře 576 m2 je dále garáž, původní chlívky a kolna. Dlouhá Lhota  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej nového RD v Dobříši Z pověření insolvenčního správce nabízíme ke koupi na rovinném pozemku o celkové výměře 1248 m2 nový rodinný dům s podkrovím. Kromě něho v zahradě je i jezírko s okrasnými rybami cca 40 m2, … Dobříš  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2018 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz