+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

NABÍDKA REALIT

video
sleva
Prodej částečně zrekonstruovaného RD, chalupy v Zalužanech Komfortní částečně zrekonstruovaná původní chalupa malého zemědělce na uzavřeném pozemku 633 m2. Před 3 lety proběhla náročná rekonstrukce pravé části, v interiéru použita borovice, jsou nové instalace pod … Zalužany  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ RD, chalupy v čarokrásné krajině Sedlčan Jesenice, Boudy Původní chalupa 4+1 malého zemědělce tvaru do L, která je po téměř dokončené rekonstrukci. Celkový pozemek 977 m2. Jesenice - Boudy  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
PRODEJ RD, chalupy v Zalánech, pod lesním masivem Brd. Na hranici CHKO Brdy v Zalánech, na rovinném oploceném pozemku o celkové výměře 1218 m2, stojí velmi pěkný, opravený a udržovaný RD. RD, chalupa je vhodná pro trvalé bydlení i k rekreaci. Vlastní dům pochází z r. 1937 a je postaven z hodnotných materiálů, Zalány  (okres Příbram, Středočeský kraj)
novinka
video
PRODEJ RD v Dlouhé Lhotě u Dobříše Starší RD u kostela a rybníka s dispozicí 5+1 s příslušenstvím. Na pozemku o výměře 576 m2 je dále garáž, původní chlívky a kolna. Dlouhá Lhota  (okres Příbram, Středočeský kraj)
rezervováno
Prodej nového RD v Dobříši Z pověření insolvenčního správce nabízíme ke koupi na rovinném pozemku o celkové výměře 1248 m2 nový rodinný dům s podkrovím. Kromě něho v zahradě je i jezírko s okrasnými rybami cca 40 m2, … Dobříš  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej rodinného domu v Březnici Ke koupi nabízíme částečně podsklepený RD v Březnici s pozemkem 609 m2. Dům je ze 30. let minulého století, částečně podsklepený, ale udržovaný a průběžně dostavovaný. Dispozice domu je 5+1 s garáží, kolnami a zahradou. Březnice  (okres Příbram, Středočeský kraj)
prodáno
Prodej pozemku s RD na náměstí na Březových Horách Prodáme v centru města u Hornického muzea na Březových Horách rodinný domek po pojistné události (požár střechy). Vlastní pozemek má celkem 364 m2, je na něj i vjezd autem. Stojí zde především … Příbram  (okres Příbram, Středočeský kraj)
2016 ....... 2017 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz