+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikáníPRODEJNABÍDKA REALIT   »   DOMY

Fotografie

PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání PRODEJ rodinných domů v Drhovech velmi vhodných pro bydlení a podnikání

Informace

prodáno
Typ nemovitosti:rodinný dům / bytový dům
Cena:2.600.000 Kč
Plocha pozemku:823 m2
ENB:G

Popis

na vlastním rovinném oploceném pozemku 823 m2 prodáme  větší domy se zázemím vhodných i pro podnikání.
Jde vlastně o dva na sebe navazující domy. Vždy v přízemí domů jsou byty 120 m2, ve druhém je byt 95 m2. Kromě toho na pozemku je stavba garáží, minimálně 4. Volné půdy na obou domech. Na pozemku je i skleník, studna, jímka.
Připojeno na el. 230/400V, vlastní studnu, jímku. Topení ÚT na tuhá paliva ve sklepě, el. bojler na TV. Má se dělat v obci kanalizace. Velmi vhodné pro bydlení a podnikání!  Výborná poloha 8 km od Dobříše, 8 km od Slapské přehrady na Vltavě, Praha 45 km po D4.

Video

2016 ....... 2018 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz