+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

PRODEJ chaty v CHKO Brdy, u Sobeňského rybníka u Rožmitálu pod TřemšínemPRODEJNABÍDKA REALIT   »   CHATY, CHALUPY

Fotografie

PRODEJ chaty v CHKO Brdy, u Sobeňského rybníka u Rožmitálu pod Třemšínem PRODEJ chaty v CHKO Brdy, u Sobeňského rybníka u Rožmitálu pod Třemšínem PRODEJ chaty v CHKO Brdy, u Sobeňského rybníka u Rožmitálu pod Třemšínem PRODEJ chaty v CHKO Brdy, u Sobeňského rybníka u Rožmitálu pod Třemšínem PRODEJ chaty v CHKO Brdy, u Sobeňského rybníka u Rožmitálu pod Třemšínem PRODEJ chaty v CHKO Brdy, u Sobeňského rybníka u Rožmitálu pod Třemšínem PRODEJ chaty v CHKO Brdy, u Sobeňského rybníka u Rožmitálu pod Třemšínem PRODEJ chaty v CHKO Brdy, u Sobeňského rybníka u Rožmitálu pod Třemšínem PRODEJ chaty v CHKO Brdy, u Sobeňského rybníka u Rožmitálu pod Třemšínem PRODEJ chaty v CHKO Brdy, u Sobeňského rybníka u Rožmitálu pod Třemšínem PRODEJ chaty v CHKO Brdy, u Sobeňského rybníka u Rožmitálu pod Třemšínem PRODEJ chaty v CHKO Brdy, u Sobeňského rybníka u Rožmitálu pod Třemšínem PRODEJ chaty v CHKO Brdy, u Sobeňského rybníka u Rožmitálu pod Třemšínem PRODEJ chaty v CHKO Brdy, u Sobeňského rybníka u Rožmitálu pod Třemšínem PRODEJ chaty v CHKO Brdy, u Sobeňského rybníka u Rožmitálu pod Třemšínem PRODEJ chaty v CHKO Brdy, u Sobeňského rybníka u Rožmitálu pod Třemšínem

Informace

prodáno
Typ nemovitosti:chata / chalupa
Cena:510.000 Kč
Obec:Rožmitál pod Třemšínem
Okres:Příbram
Kraj:Středočeský
Plocha:42 m2

Popis

Ke koupi nabízíme zařízenou chatu v krásném lesním prostředí, ve skupině chat, v blízkosti rybník. Chata má nově opravenou kuchyni, která přechází do jídelny a obývacího pokoje s kamny. Dále je umývárna, sklad. V podkroví pod sedlovou střechou je ložnice. Na pozemku jsou i další stavby - kůlna, sklad, zděný gril, ohniště, vrt na vodu. Pozemek pod chatou je vlastní, okolí  304 m2 je pronajat od města Rožmitál p. Tř. za 2.128,-Kč/ rok.
K dispozici elektřina 230/400V, vrt na vodu, chem. WC. Vzdálenost je 2 km od Rožmitálu pod Třemšínem, 17 km od Příbrami. Příjezd autem až k chatě.Prodej včetně zařízení, ihned k dispozici!
 
 

 
 
2016 ....... 2019 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz