+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

PRODEJ bytu 3+1/L v Příbrami VIIPRODEJNABÍDKA REALIT   »   BYTY

Fotografie

PRODEJ bytu 3+1/L v Příbrami VII PRODEJ bytu 3+1/L v Příbrami VII PRODEJ bytu 3+1/L v Příbrami VII PRODEJ bytu 3+1/L v Příbrami VII PRODEJ bytu 3+1/L v Příbrami VII PRODEJ bytu 3+1/L v Příbrami VII PRODEJ bytu 3+1/L v Příbrami VII PRODEJ bytu 3+1/L v Příbrami VII PRODEJ bytu 3+1/L v Příbrami VII PRODEJ bytu 3+1/L v Příbrami VII PRODEJ bytu 3+1/L v Příbrami VII PRODEJ bytu 3+1/L v Příbrami VII

Informace

prodáno
Typ nemovitosti:byt
Cena:1.520.000 Kč
Obec:Příbram
Okres:Příbram
Kraj:Středočeský
Plocha:53,4 m2
ENB:E

Popis

Ke koupi nabízíme velmi pěkný, vkusně upravený byt v osobním vlastnictví v Příbrami VII, poblíž náměstí 17. listopadu, v ul. Bož. Němcové. Je o velikosti 3+1 s lodžií a nachází se ve druhém patře. Byt je po rekonstrukci, má nově udělanou i dispozici se samostatnou toaletou, v koupelně je  rohová vana, nové obklady. V bytě jsou zánovní a i šoupací dveře.
Z obývacího pokoje je vstup do samostatných, neprůchozích dvou pokojů, a do kuchyně. U jednoho z pokojů je situovaná lodžie. Kuchyně má zánovní kuchyňskou linku s plynovým sporákem, spížní skříní, myčkou nádobí. Jedná se o roh domu, proto okny kde je výhled na 3 strany, tj. východ, jih i západ. Tedy výjimečná poloha bytu v domě a kousek od náměstí. Byt je ihned k dispozici.

Video

2016 ....... 2020 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz