+420 318 630 850
info@realitypintner.cz
O NÁS, O FIRMĚ NABÍDKA REALIT POSKYTOVANÉ SLUŽBY POPTÁVKA, NABÍDNĚTE NÁM MAKLÉŘI, KONTAKTY KDY A KDE NÁS NAJDETE

O NÁSo rodinné tradici a společnosti Reality Pintner

Základní informace

Realitní kancelář s nejdelší tradicí v ČR, byla založena 20. února 1990. Za celou dobu naší práce využili našich služeb stovky spokojených klientů. Ať už se jednalo o organizace, soukromé osoby, špičky společenského a kulturního života nebo krajané ze zahraničí. Byla nám svěřena důvěra v rámci státních zakázek.

Solidnost

Jsme rodinná firma, klademe důraz na serióznost a solidnost našeho jména. Uvědomujeme si totiž, že jsou do našich rukou často vkládány majetky nemalé hodnoty, získané i za několik generací. Zároveň jsme i pojištěni i na odpovědnost za případné škody.

Členství v asociacích

Jsme členy Asociace Realitních Kanceláří ČR od jejího založení.

Dražby REALITY PINTNER

V roce 2000 jsme založili společnost DRAŽBY - REALITY Pintner, s. r. o. Úkolem této společnosti je provádění veřejných dražeb, na základě koncesní listiny, dle ustanovení zákona 26/2000 Sb.

Prezentace nemovitostí

S naší nabídkou se můžete setkat na vývěskách ve městech Středočeského kraje, na nejvíce navštěvovaných realitních serverech českého internetu, samozřejmě i na našich WWW stránkách. Nabídky nemovitostí jsou uveřejňovány také v periodikách zabývajících se obchodem s nemovitostmi, regionálním tisku. Zhotovujeme originální videoprezentace nabízených nemovitostí na internetu, které zvýší atraktivitu nabízených nemovitostí a možnost prodeje. Komfort při detailní prohlídce nemovitostí - více prohlídek najednou v pohodlí naší kanceláře či vašeho domova. Za naším klientem přicházíme na prohlídku až s vážným zájemcem.

Řešení sporů

V souladu s novelou zákona č. 378/2015 Sb., upozorňujeme naše klienty, že při řešení případného sporu s naší realitní kanceláří, mohou využít možnost mimosoudního řešení sporu. Orgánem, na který se můžete obrátit, je Česká obchodní inspekce. www.coi.cz.

Fotogalerie

Chcete-li nahlédnout do dění v realitní kanceláři, máte možnost.
O NÁS (o rodinné tradici a společnosti Reality Pintner) O NÁS (o rodinné tradici a společnosti Reality Pintner) O NÁS (o rodinné tradici a společnosti Reality Pintner) O NÁS (o rodinné tradici a společnosti Reality Pintner) O NÁS (o rodinné tradici a společnosti Reality Pintner) O NÁS (o rodinné tradici a společnosti Reality Pintner) O NÁS (o rodinné tradici a společnosti Reality Pintner) O NÁS (o rodinné tradici a společnosti Reality Pintner) O NÁS (o rodinné tradici a společnosti Reality Pintner) O NÁS (o rodinné tradici a společnosti Reality Pintner) O NÁS (o rodinné tradici a společnosti Reality Pintner) 
2016 ....... 2017 © www.realitypintner.cz
webdesign | websystem | KAO.cz